گوشی‌های آینده لنوو تحت برند Moto عرضه می‌شوند

گوشی هوشمند جدید لنوو تحت برند Moto عرضه می‌شود

پس از اینکه لنوو در سال 2014 Motorola Mobility را از گوگل خریداری کرد، بسیاری کنجکاو بودند که بدانند برنامه‌های لنوو برای این کمپانی چگونه خواهد بود. با این حال هر دو کمپانی مانند روال سابق به عرضه گوشی‌های هوشمند تحت برند خود ادامه دادند تا اینکه اوایل امسال خبری مبنی بر تصمیم لنوو برای از بین بردن برند موتورولا منتشر شد.

با این حال بعدها معلوم شد تصمیم لنوو چیز دیگری است و در واقع کاملاً مخالف چیزی است که پیش از این در شایعات به آن اشاره شده بود. در این رابطه لنوو به تازگی اعلام کرده تمام اسمارت فون های آینده این کمپانی تحت برند Moto عرضه می‌شوند. این خبر همچنین تاییدی است بر شایعات قبلی که ادعا می‌کرد لنوو قصد دارد برند خود را برای گوشی‌های هوشمند از بین ببرد.

اما این تغییرات چه تاثیری بر روی مصرف کنندگان و مشتریان خواهد گذاشت؟ در واقع این تصمیم منجر می‌شود تا تنوع محصولات بیشتری از برند موتو در بازار وجود داشته باشد، موتورولا در طی سال‌های گذشته گوشی‌های هوشمندی در خانواده موتو X، G و E به بازار عرضه کرد و امسال نیز شاهد عرضه گوشی‌های موتو Z به بازار بودیم و اخیراً همچنین موتو M نیز در چین به صورت رسمی معرفی شد.

با این حال نحوه عملکرد این تصمیم هنوز مشخص نیست و باید دید در ادامه استفاده از برند موتو برای گوشی‌های هوشمند لنوو چه تاثیری بر روند این کمپانی خواهد گذاشت اما اگر در آینده در بازار گوشی های هوشمند، اسمارت فونی با برند لنوو پیدا نکردید مطمئن باشید که دلیل آن همین مسئله است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید