رونمایی از LIT IS، بیلبورد متحرک لکسوس متشکل از 41,199 عدد LED!

نمایشگاه خودروی نیویورک پر است از خودروهای حیرت‌انگیز که شتاب و قدرت و یا طراحی ظاهری آن هر بیننده‌ای را متعجب خواهد کرد. اما گاهی در نمایشگاه‌های خودرو از این اتفاقات هم می‌افتد! خودروسازی پیدا می‌شود و به جای اینکه سعی در رکوردزنی داشته باشد (مانند دمون)، کاری می‌کند که خنده‌تان می‌گیرد!

لکسوس

در این نمایشگاه هم وظیفه‌ی خنداندن حاضران بر عهده‌ی لکسوس بود! لکسوس در این نمایشگاه، IS 2017 متشکل از بدنه‌ای با چراغ‌های LED را با خود آورده بود. در بدنه‌ی این خودرو در مجموع از 41,199 عدد LED قابل برنامه ریزی استفاده شده است.
جدا از جلب توجه، کاربرد دیگری که این بدنه دارد، هنگام گوش کردن به آهنگ است. حتما در نرم‌افزارهای اجرای موسیقی به equalizer برخورده‌اید که متشکل از تعدادی نوار رنگی است که هنگام اجرای موسیقی و با توجه به موزیک بالا و پایین می‌شوند. خب، یکی از کاربردهای این بدنه این است!
همچنین اگر از یک کنسول بازی استفاده کنید، بدنه به حرکات هم حساس می‌شود. یعنی می‌توانید با استفاده از حرکات دست یک انیمیشن بسازید و روی بدنه‌ی خودرو پخش کنید.

لکسوس

لکسوس قرار نیست این خودرو را واقعا تولید کند و به فروش برساند و آوردن این خودرو به نمایشگاه نیویورک شوخی‌ای بیش نبود! اما اگر روزی چنین خودروهایی به تولید انبوه برسند، شاهد چیزی جز انبوهی از بیلبوردها و تلویزیون‌های متحرک در خیابان‌ها نخواهیم بود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید