LG G4 تا هفته آینده به مارشمالو آپدیت خواهد شد

LG G4
LG G4

به نظر ال جی اولین کمپانی گوشی ساز خواهد بود که جدیدترین نسخه اندروید، یعنی مارشمالو را برای ابزارهای غیر نکسوسی ارائه می کند. ال جی اعلان داشته که تا هفته آینده نسخه جدید اندروید را برای پرچمدار خود منتشر خواهد کرد، اما این یک شروع کوچک خواهد بود زیرا هنوز مشخص نشده که با چه سرعتی تمام دارندگان G4 این آپدیت را دریافت خواهند کرد.

همان طور که سال گذشته G3 به اندروید ۵٫۰ بروزرسانی شد، امسال نیز در ابتدا کشور لهستان این بروزرسانی را دریافت خواهد کرد. ال جی اذعان دارد که دیگر کشورهای اروپا، آسیا و آمریکا نیز به مرور زمان به مارشمالو بروز می شوند. هنوز جدول زمانی‌ای برای این کار از سوی ال جی مشخص نشده است.

کریس یی، معاون رئیس و سرپرست بازاریابی این کمپانی می گوید:

“با همکاری نزدیکی که با گوگل داریم، خواهیم توانست در مقابل رقبا اولین کمپانی‌ای باشیم که اندروید ۶٫۰ را برای کاربرانمان منتشر کنیم. در حالی که سرعت تنها فاکتور اصلی ارائه یک سرویس خوب نیست، ما این اطمینان را به خریداران محصولاتمان می دهیم که پایبند بودن به آن ها، اولین چیزیست که به آن توجه داریم.”

نه تنها زمان این بروزرسانی های برای نقاط مختلف جهان مشخص نیست، هنوز نمی دانیم که آیا ال جی قابلیت جدیدی را نیز برای کاربران خود به این نسخه از اندروید افزوده است یا خیر.