فروش 13.9 میلیون گوشی هوشمند در سه ماهه دوم؛ ال جی V20 در راه است؟

فروش 13.9 میلیون گوشی هوشمند در سه ماهه دوم؛ ال جی V20 در راه است؟

ال جی امروز نتایج مالی خود در سه ماهه دوم سال 2016 را منتشر کرد و همانطور که انتظار می‌رفت عملکرد کلی این کمپانی در این بازه زمانی به شدت مثبت بوده است. سود به دست آمده توسط ال جی در این سه ماهه 503.1 میلیون دلار است که نسبت به درامد این کمپانی در سه ماهه دوم سال گذشته با رشد 140 درصدی همراه بوده است. البته باید گفت ال جی این موفقیت را به لطف فروش لوازم خانگی و دستگاه‌های تسویه هوا به دست آورده است.

اما شرایط در زمینه گوشی‌های هوشمند متفاوت است و میزان فروش این کمپانی در این بخش چندان فوق العاده نیست. ال جی در سه ماهه دوم امسال مجموعاً 13.9 میلیون دستگاه گوشی هوشمند به فروش رسانده که نسبت به سه ماهه اول سال 2016 رشد 3 درصدی داشته است اما در مجموع این بخش ضرری معادل 132.1 میلیون دلار به این کمپانی وارد کرده است که دلیل آن افزایش هزینه‌های بازاریابی و تبلیغات و همچنین فروش اولیه نچندان مناسب گوشی G5 است.

با این حال ال جی همچنان معتقد است که شرایط در آینده بهتر خواهد شد، در همین رابطه این کمپانی تأیید کرد یک گوشی جدید از سری V در سه ماهه جاری عرضه خواهد شد. مدتی قبل شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه جانشین V10 در ماه سپتامبر عرضه خواهد شد و به نظر می‌رسد این شایعه رنگ واقعیت خواهد گرفت و گوشی جدید ال جی با نام احتمالی V20 یا V11 به زودی در ورایزون عرضه خواهد شد.

متاسفانه در حال حاضر اطلاعاتی درباره جزییات و ویژگی‌های این گوشی منتشر نشده اما انتظار می‌رود این مدل کم و بیش شبیه به مدل قبلی خود V10 باشد و از صفحه نمایش بزرگ Quad HD و بدنه فلزی برخوردار باشد.

در آینده و با انتشار اطلاعات جدید درباره نسل آینده سری V ال جی، می‌توانیم بیشتر با این گوشی آشنا شویم.