ال جی، V10 را تلفن همراهی مقاوم در برابر ضربه معرفی می کند[تماشا کنید]

تلفن هوشمند ال جی V10
تلفن هوشمند ال جی V10

جدیدترین تلفن هوشمند ال جی، با نام V10 در اوایل ماه جاری پا به بازار کره جنوبی گذاشت و به زودی وارد دیگر کشورهای جهان از جمله ایالات متحده نیز خواهد شد. از این رو، تا آن زمان ( ماه نوامبر ) ال جی در هر زمانی که فرصتش را به دست بیاورد، دست به معرفی و ترویج محصول خود خواهد زد.

یکی از نقاط قوت V10 ساختار آن است. فریم این گوشی از استیل ضد زنگ، و بدنه پشتی و زیرین آن از ماده ای به نام Dura Skin ساخته شده است. ال جی مدعی است که این، گوشی آن ها را از فشارهای مستقیمی که به آن وارد شود، محافظت می کند. در تبلیغات تلویزیونی جدیدی که ال جی برای کشور کره جنوبی آماده کرده، هدف نشان دادن مقاومت بالای بدنه این ابزار می باشد. در این تبلیغ، ال جی V10 یک تلفن هوشمند بسیار مقاوم قلمداد می شود که می تواند انواع فشارها را، بدون آسیب دیدگی تحمل کند. البته این گوشی فقط در برابر ضربه و زمین خوردن توانایی مقاومت را داشته و در مقابل مایعات بی دفاع می باشد. در ویدیوی تبلیغاتی نیز صحبتی از آن به میان نیامده است.

علاوه بر بدنه مسحکم تر نسبت به دیگر تلفن های هوشمند بازار، ال جی وی ۱۰ قابلیت های بیشتری از جمله دو صفحه نمایش ۵٫۷ اینچی QHD و ۲٫۱ اینچی، دوربین دوگانه در جلو، دوربین ۱۶ مگاپیکسلی با لیزر فوکوس خودکار در پشت، پردازنده ۶ هسته ای در قالب اسنپ دراگون ۸۰۸، ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی قابل ارتقا را به کاربر ارائه می دهد.