ادوبی لایت روم؛ تجربه عکاسان حرفه ای در پلتفرم‌های اندروید و iOS

ادوبی لایت روم موبایل

اگر از علاقه مندان به عکاسی باشید بدون شک باید نام Adobe Photoshop Lightroom به گوشتان خورده باشد.
مدت زمان طولانی است که عکاسان حرفه ای از اپلیکیشن ادوبی لایت روم برای ویرایش عکس‌ها و آثار خود استفاده می‌نمایند و این برنامه تبدیل به یکی از بهترین‌ها در این زمینه گشته است. درواقع این برنامه یک انتخاب عالی برای عکاسانی به حساب می‌آید که به دنبال تغییرات عجیب و غریب گرافیکی در عکس‌های خود نیستند و به دنبال یک ویرایش طبیعی گرایانه میگردند.درواقع ادوبی لایت روم در کنار توانایی های قدرتمند خودش دارای حجم زیادی نیست تا تمامی کاربران را به دردسر نیندازد و از آن به بهترین نحو استفاده نمایند.

ادوبی لایت روم

یکی از قابلیت‌هایی که شاید هر عکاس را به سمت این اپلیکیشن سوق دهد، همگام سازی نسخه‌‌های موبایلی اندروید و iOS آن با نسخه‌ی دسکتاپی ویندوز و مک می‌باشد. علاوه بر آن این قابلیت را در اختیار خواهید داشت تا از طریق فضای ابری Creative Cloud، در تمامی پلتفرم‌های ذکر شده به عکس‌های خود دست پیدا کنید.

ادوبی لایت روم مجموعه ای از ابزار‌های ضروری برای ویرایش تصاویر را در اختیار شما قرار خواهد داد که به وسیله آنها قادر خواهید بود تا از عکس‌های بعضاً معمولی خود، آثاری هنری خلق کرده و دیگران را شگفت زده کنید.

ادوبی لایت روم

از دیگر نکاتی که برای عکاسان در انتخاب یک ویرایشگر مناسب بسیار حائز اهمیت است، پشتیبانی از فرمت غیرفشرده RAW می‌باشد. این نکته را نیز باید خدمت شما عرض کنیم که اپلیکیشن قدرتمند ادوبی لایت روم از چنین عکس‌هایی نیز پشتیبانی کامل را به عمل خواهد آورد.

هم اکنون می‌توانید از طریق لینک‌های زیر و به صورت رایگان اقدام به دریافت اپلیکیشن ادوبی لایت روم برای دو پلتفرم اندروید و iOS نمایید.

دانلود نسخه اندروید ادوبی لایت روم از گوگل پلی

دانلود نسخه آی او اس ادوبی لایت روم از گوگل پلی