ذخیره یک گیگابایت اطلاعات شخصی با قابلیت Keep اپلیکیشن لاین

قابلیت keep در لاین

یکی از مسائلی که این روزها زیاد در مورد تلفن‌های هوشمند شنیدیم، فضاهایی است که اپلیکیشین‌های پیام رسان در اختیار کاربرانشان قرار می‌دهند.

اپلیکیشن پیام رسان لاین نیز در تازه ترین بروزرسانی خود، قابلیت Keep را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد که قادر است تا حجمی حدود یک گیگابایت انواع پیام های متنی و صوتی استفاده شده توسط کاربر را در خود ذخیره کند.

با قابلیت Keep، قادر خواهید بود تا هر یادداشت، چت و هر پیامی که با دوستان خود در سرویس پیام رسان لاین رد و بدل می‌کنید را ذخیره کرده تا بتوانید آنها را در زمانی دیگر نیز مطالعه نمایید.

نکته حائز اهمیت در این قضیه، اختصاص دادن 1 گیگابایت به کاربران برای امر ذخیره می‌باشد.این بدان معناست که تمامی مطالب ذخیره شده توسط شما، بر روی یک حافظه ابری ذخیره می‌شوند تا حتی کوچکترین فضایی از تلفن همراه شما اشغال نشود.علاوه بر آن، Keep می‌تواند به عنوان یک آپلودر تصاویر نیز در اپلیکیشن لاین عمل نماید.

قابلیت keep

لازم به ذکر است که قابلیت Keep از محدودیت خاصی برای امر ذخیره پیروی می‌کند. در صورتی که حجم فایل های ذخیره شده شما بیش از 50 مگابایت باشد،این قابلیت به مدت 30 روز وظیفه نگهداری از اطلاعات شما را بر عهده خواهد داشت.در غیر این صورترای محتوایی کمتر از این مقدار مشکلی وجود ندارد و در مجموع می توانید تا حجمی معادل یک گیگابایت را در Keep ذخیره کنید.

این درحالیست که به گفته لاین، قابلیت Keep کاملا اختصاصی برای هر فرد می‌باشد و تمامی اطلاعات شما به صورت محرمانه و شخصی  خواهند بود.

هم اکنون قادر خواهید بود تا اپلیکیشن لاین را در دو پلتفرم اندروید و iOS به صورت رایگان از طریق لینک های زیر دریافت نمایید.
دانلود اپلیکیشن لاین نسخه اندروید از گوگل پلی
[appbox appstore 443904275]