تست عمومی نسخه بتای اندروید آبنبات چوبی برای Huawei Honor 6

Huawei-Honor-6-01

شرکت هوآوی اخیرا در رابطه با بروزرسانی سیستم عامل محصولات خود بسیار پرکار شده است. دیروز این سازنده چینی از دارندگان گوشی هوشمند Huawei Ascend P7 دعوت کرد تا در تست نسخه بتای سیستم عامل جدید این گوشی شرکت کنند و امروز این دعوتنامه شامل گوشی Huawei Honor 6 نیز می شود.

البته این اقدام هوآوی در اضافه کردن گوشی Honor 6 برای تست نسخه بتای اندروید آبنبات چوبی کاملا منطقی است زیرا Honor 6 عمر تقریبا یکسانی با Ascend P7 دارد و حتی سخت افزار آن نیز نسبتا قوی تر می باشد. این نسخه بتا بر پایه اندروید 5.1 آبنبات چوبی بوده و از جدیدترین نسخه رابط کاربری اختصاصی هوآوی یعنی Emotion UI 3.1 نیز بر روی آن استفاده شده است.

Huawei-Honor-6-02به گفته هوآوی، برای شرکت در این تست عمومی باید اقدامات زیر را انجام دهید:

ابتدا باید یک ایمیل با موضوع “Beta Test Honor 6” به myhonor@hihonor.com ارسال کنید و در آن شماره IMEI گوشی خود و توضیحی مختصر درباره این که چرا به نظر خودتان برای شرکت در این تست مناسب هستید را قید کنید. به 100 مورد از درخواست هایی که از نظر هواوی مناسب تشخیص داده شوند در طی هفته آینده پاسخ داده خواهد شد. در ضمن فقط تا روز 30 ام ماه ژوئن یعنی حدود 4 روز دیگر امکان ارسال درخواست وجود دارد.

انتظار می رود نسخه نهایی این بروزرسانی در تابستان امسال عرضه شود.

منبع: gsmarena