مقایسه مشخصات سخت افزاری مک بوک پرو 2016 و سرفیس بوک i7

مک بوک‌ پروهای جدید اپل در مقابل سرفیس بوک i7 مایکروسافت

اپل و مایکروسافت این هفته آخرین مدل از لپ تاپ‌های خود را رونمایی کردند و در این محصولات، تمرکز بیشتری بر روی کاربران حرفه‌ای داشته‌اند. اپل مدل‌های 13 اینچی و 15 اینچی مک بوک پرو 2016 را رونمایی کرد که از تکنولوژی جدید اپل موسوم به تاچ بار (Touch Bar) و همچنین سنسور Touch ID بهره‌مند می‌باشند. مایکروسافت نیز سرفیس بوک i7 را رونمایی نمود (Surface Book i7).

نکته جالب در مورد مک بوک‌های جدید اپل این است که بالاخره این شرکت از موضع خود در مورد عدم استفاده از صفحات لمسی در این سری از لپ تاپ‌ها، کمی کوتاه آمد. هر چند که این کار را به صورت خفیف و در قالب نوار لمسی یا همان تاچ بار ارائه کرده است. اما در طرف مقابل مایکروسافت الان دومین نسل از لپ تاپ‌های تمام لمسی خود با پشتیبانی از قلم سرفیس را رونمایی کرده است.

مک بوک‌ پرو 2016 در مقابل سرفیس بوک i7اپل در مک بوک پرو 2016 تغییراتی نسبتاً زیاد در طراحی این سری از محصولات خود اعمال کرده که باعث باریک‌تر و سبک‌تر شدن آن شده و در عین حال کارایی آن نیز به شکل چشمگیری ارتقاء یافته است.

در این مطلب قصد داریم تا مشخصات سخت افزاری مک بوک پرو 13 اینچی ساده (بدون تاچ بار)، مک بوک پرو 13 اینچی مجهز به تاچ بار و تاچ ID، مک بوک پرو 15 اینچی مجهز به تاچ بار و تاچ ID و همچنین سرفیس بوک i7 را در کنار هم قرار داده و مروری اجمالی به تفاوت‌های آن‌ها داشته باشیم. برای راحتی کار، مشخصات هر چهار محصول را با هم و در قالب یک تصویر درج کرده‌ایم که در ادامه می‌توانید آن را ملاحظه کنید.

مقایسه مشخصات سخت افزاری مک بوک پرو 2016 و سرفیس بوک i7

مقایسه مک بوک‌ پروهای جدید اپل با سرفیس بوک i7 مایکروسافت

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید