بازی Mafia 3 معرفی شد، رونمایی کامل هفته آینده

Mafia 3 Logo

تقریبا پنج سال از آخرین باری که در سری بازی های مافیا به گشت و گذار در دنیای گانگستر های آمریکای 1940 پرداخته ایم می گذرد و تا به این لحظه Mafia 2 آخرین نسخه از این سری بازی بسیار محبوب و پرطرفدار بوده است.

چند وقتی هست که شایعاتی مبنی بر ساخت قسمت سوم از این سری بازی های اکشن ماجراجویی کمپانی 2K Games در وب سایت های مختلف منتشر شده است. به عنوان مثال پیش از این، یکی از صداپیشگان بازی Mafia 2 اشاره کرده بود که خبر های جدیدی را در رابطه با این عنوان خواهیم شنید و اخیرا نیز تعدادی دامنه اینترنتی مرتبط با بازی Mafia 3 توسط ناشر این سری بازی ها یعنی Take-Two به ثبت رسیده بود که احتمال ساخت نسخه سوم را بیش از پیش قوت می بخشید.

حال تمامی این شایعات به واقعیت مبدل شده اند و شرکت 2K Games به صورت رسمی ساخت بازی Mafia 3 را تایید کرده است. اگر به وب سایت رسمی بازی Mafia مراجعه کنید در همان صفحه اول لوگوی بازی Mafia 3 را مشاهده خواهید کرد که تاریخ 5/8/15 نیز برای عرضه آن در نظر گرفته شده است. به علاوه، ویدیوی مربوط به معرفی این بازی نیز در کانال اختصاصی آن در وب سایت یوتیوب قابل مشاهده است و یک حساب توییتر نیز به نام این بازی ایجاد شده است که قرار است اخبار جدید این بازی را برای علاقه مندان آن منتشر کند.

Mafia Gameplay

بازی Mafia 2 که در سال 2010 برای کنسول های پلی استیشن 3، Xbox 360 و PC منتشر شده بود، بازخورد های بسیار مثبتی داشت و توانست نمرات خوبی را از منتقدان دریافت کند. اما نبود هیچ خبری در خصوص نسخه سوم این سری بازی ها، هواداران این بازی را نسبت به ساخت دنباله آن مردد و نگران کرده بود.

هنوز جزئیات بیشتری در خصوص Mafia 3 منتشر نشده است و باید تا زمان رونمایی کامل آن صبر کنیم. اگر شما هم از طرفداران این بازی هستید، با اخبار دیجی رو همراه باشید تا به محض انتشار اطلاعات تکمیلی تر، آن را به اطلاع شما برسانیم.

attackofthefanboy