سریال تلویزیونی X-Men ساخته می‌شود

سریال تلویزیونی X-Men ساخته می‌شود

اگر طرفدار سری مردان ایکس (X-Men) هستید و از فیلم‌های این عنوان لذت می‌برید برای شما خبر خوبی داریم، در آینده‌ای نزدیک سریال تلویزیونی مردان ایکس نیز ساخته خواهد شد. طبق گزارش ورایتی در این رابطه، دو کمپانی مارول و فاکس با همکاری هم قصد ساخت سریال تلویزیونی مردان ایکس را دارند و نویسندگی این سریال نیز بر عهده مت نیکس خواهد بود.

مت نیکس پیش از این سریال تلویزیونی Burn Notice را تولید کرده که سریال خوبی به شمار می‌رود بنابر این به نظر می‌رسد خوشبختانه سریال مردان ایکس به فرد کاربلدی سپرده شده است. طبق اخبار منتشر شده، فاکس تعهد پخش پایلوت این سریال را ثبت کرده که این نشان می‌دهد فاکس سرمایه گذاری سنگینی روی این پروژه انجام داده و به شدت امیدوار است این پروژه موفق باشد.

تا آنجایی که به داستان ارتباط دارد، به نظر نمی‌رسد که تمام مردان ایکس فعلی در این سریال حضور داشته باشند اما مشخصاً انسان‌های جهش یافته در این سریال حضور خواهند داشت. ورایتی در این باره می‌گوید؛ داستان این سریال که فعلاً عنوانی برای آن انتخاب نشده، بر روی پدر و مادر معمولی‌ای تمرکز می‌کند که متوجه می‌شوند فرزندانشان دارای قدرت‌های جهش یافته هستند سپس آن‌ها باید از دست یک دولت دشمن فرار کنند. این خانواده به یک شبکه زیر زمینی از افراد جهش یافته می‌پیوندند و باید برای بقا مبارزه کنند.

در حال حاضر هیج اطلاعاتی درباره زمان پخش این سریال وجود ندارد اما همانطور که گفتیم اگر طرفدار سری مردان ایکس هستید و می‌خواهید چیزهای بیشتری خارج از دنیای کمیک‌ها و فیلم‌ها از این عنوان مشاهده کنید امیدواریم این پایلوت به قدری خوب باشد که ساخت این سریال برای یک فصل کامل را تضمین کند.