مازراتی برنامه‌ی CPO را برای فروش خودروهای کارکرده راه اندازی خواهد کرد.

مازراتی

بسیاری از خریدارها در عین حال که به دنبال یک خودروی لوکس و به روز می‌گردند، قصد زیاد خرج کردن هم ندارند. به همین دلیل است که بسیاری از مردم به خرید خودروهای کارکرده یا دست دوم روی می‌آورند. البته خرید خودروهای کارکرده به این آسانی‌ها هم نیست! حتما بسیاری از شما تجربه خرید یک کالای دست دوم که بعدها خراب از آب درآمده است را داشته‌اید. در مورد ماشین‌ها هم این امر صادق است! احتمال زیادی وجود دارد که ماشین جدید شما مشکلاتی داشته باشد که فروشنده درباره آن‌ها چیزی به شما نگفته است.

مازراتی

حالا مازراتی قصد دارد وارد این بازار شود و خودروهای کارکرده‌ی خود را، خود به دست مشتریان برساند. بر اساس این برنامه که قبل از این هم در بعضی از کمپانی‌ها اجرا شده بود و برنامه خودروهای دست دوم تایید شده یا CPO نام دارد، مازراتی خودروهایی که قبلا استفاده شده‌اند را در صورتی که بتوانند از یک تست ۱۲۰ امتیازی، امتیازات لازم را برای قبول شدن کسب کنند، وارد این برنامه خواهد کرد و با یک گارانتی دو ساله به دست مشتریان خواهد رساند. این گارانتی شامل کیلومتر نمی‌شود. در واقع شما می‌توانید تمام مدت در این دو سال در حال رانندگی با ماشین باشید و گارانتی هم از بین نرود (بعضی از کمپانی‌ها شرط ۴۰ هزار کیلومتری برای گارانتی‌های دو ساله‌ی خود در نظر می‌گیرند).
مدل‌های مختلف مازراتی مانند گرن‌توریسمو ، گیبلی و لوانته از جمله خودروهایی هستند که این برنامه شاملشان می‌شود. شرکت مازراتی بسته به مدل خودرو بین ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ دلار به قیمت خودروهای دست دوم اضافه خواهد کرد که با توجه به گارانتی دو ساله‌ای که ارائه می‌دهد منطقی است. علاوه بر آن، برای آنکه یکی از مدل‌های مازراتی را بخرید (حتی کارکرده) آن قدر مبلغ بالایی باید هزینه کنید که این ۲۰۰۰ دلار اصلا به چشم نخواهد آمد!

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید