اپل تولید آیفون 7 را آغاز کرد؟ شواهد خبر از دو مدل می‌دهد

آغاز تولید آیفون 7 اپل

آیفون 7، نام احتمالی نسل آینده گوشی‌های هوشمند کمپانی اپل است. ما چیزی حدود سه ماه به نخستین دیدار با این محصول فاصله داریم. بنا بر گزارشات اخیر اپل قصد تولید 78 میلیون نسخه از این محصول را در دستور کار خود قرار داده است. از آنجایی که تولید این مقدار گوشی هوشمند نیازمند زمان بوده و نمی‌تواند طی چند روز خاتمه یابد، حساب کاربری توییتر OnLeaks که یکی از بزرگ‌ترین افشاکننده‌های دنیای تکنولوژی است، عصر روز گذشته توییتی را ارسال کرده و در آن توضیح داده که تولید آیفون 7 در کارخانه Pegatron آغاز شده و با سرعت کمی رو به جلو حرکت می‌کند.

آغاز تولید آیفون 7 اپل

علاوه بر آن در توییت این حساب کاربری تأیید شده که در کنار نسخه اصلی آیفون، آیفون دیگری با مدل پلاس نیز قرار دارد. اسمبل آیفون 7 معمولی در اختیار کمپانی Foxconn بوده و اسمبل آیفون 7 پلاس نیز تحت نظر Pegatron انجام می‌شود.

روز به روز که به رونمایی از تازه‌ترین نسل آیفون‌های اپل نزدیک می‌شویم، شایعات پیرامون این محصول بیشتر و پررنگ‌تر می‌شود. یکی دیگر از شایعاتی که اخیراً به گوش می‌رسد وجود مشکلات فنی در تولید آیفون‌ها است که موجب شده تا آیفون 7 پلاس فاقد دو دوربین در قسمت پشتی باشد. اگر چنین چیزی صحیح باشد، این نخستین باری نیست که اپل با آغاز تولید محصولاتش مجبور به دادن تغییراتی در آن می‌شود.

دو سال قبل اپل گزارش داد که قصد دارد تا در پنل صفحه نمایش آیفون‌های خانواده 6 از شیشه سافایر استفاده کند. این کمپانی حتی با یک شرکت به نام GT Technologies نیز برای تولید انبوه این قطعه توافقاتی را کرده بود؛ اما در نهایت با توجه به ورشکستگی شرکت GT این پروژه ناتمام ماند تا اپل در واپسین لحظات تولید محصولات خود، دست به تغییراتی اساسی بزنند.

حال بر اساس این توییت اپل تولید انبوه آیفون 7 را آغاز کرده است. اگر قصد دارید تا در تابستان این محصول را خریداری کنید، از همین حالا خودتان را آماده کنید.