تصاویر جدیدی از Meizu Pro 7 به بیرون درز کرد

گوشی Meizu Pro 7

طبق برنامه شرکت میزو قرار است از پرچم‌دار خود یعنی Meizu MX6 در ۱۹ ام ماه جولای (29 تیر) سال ۲۰۱۶ رونمایی کند. به نظر می‌رسد این پرچم‌دار جدید نیز همانند پرچم‌داران قبلی میزو قدرتمند باشد. حدس ما می‌تواند درست باشد ازآنجاکه کلمه Pro به آن اضافه‌شده است می‌توان یک دستگاه با سخت‌افزاری قوی را انتظار داشت.

به‌تازگی تصاویری از یک گوشی هوشمند در شبکه‌های اجتماعی منتشرشده است که ادعا می‌شود Meizu Pro 7 باشد. در این تصاویری که به بیرون درز کرده تنها بخش پشت‌گوشی نمایان است. بااین‌حال همان‌طور که از طراحی آن نمایان است، این شرکت از طراحی با سبک جدید بهره گرفته است. گرچه گوشی‌های قبلی میزو تابه‌حال از گوشی‌های اپل الهام گرفته است. حال به نظر می‌رسد این شرکت چینی منبع الهم بخش خود را از اپل به سامسونگ تغییر داده‌است.

این تصاویر نشان می‌دهد که Meizu Pro 7 همانند سامسونگ S7 از لبه‌های گرد و بدنه‌ی شیشه‌ای استفاده کرده است. قبل از این نیز فناوری سه‌بعدی بر روی S7 امتحان شده و در دست گرفتن آن را بسیار آسان‌تر می‌کند.

گوشی Meizu Pro 7

پشت‌گوشی Meizu Pro 7 از طراحی مینیمالیستی بهره گرفته و تنها یک دوربین، چراغ فلش و برند میزو در پشت آن مشاهده می‌شود. البته هنوز تأییدیه‌ای رسمی درباره این گوشی از طرف مقامات رسمی شرکت میزو دریافت نشده‌است. اما به‌هرحال ما منتظر یک پرچم‌دار درجه‌یک هستیم.