کمپانی میزو پرچم‌دار جدیدی را در شهریور ماه معرفی می‌کند

کمپانی میزو پرچم‌دار جدیدی را در شهریور ماه معرفی می‌کند

بر اساس یک پوستر منتشر شده در وب‌سایت چینی Weibo، شرکت میزو قصد معرفی دستگاه جدیدی رادر ماه سپتامبر (شهریور) را دارد. این پوستر تیتری با عنوان “حرفه‌ای‌تر از حرفه‌ای” (Pro than Pro) دارد که به همراه جمله‌ای دیگر به زبان چینی و با معنای “یک پرچم‌دار حقیقی بر روی انگشتان شما” اشاره به معرفی پرچم‌دار جدیدی توسط شرکت Meizu دارد. در واقع  احتمالا باید منتظر یک گوشی جدید با برچسب “Pro” باشیم.

اگر به خاطر داشته باشید، قبلا شایعاتی پیرامون سری E محصولات میزو منتشر شد که خبر از معرفی یک گوشی با پردازنده قدرت‌مند سامسونگ اگزینوس 8890 می‌داد، اما پس از مدتی تنها شاهد معرفی یک گوشی میان‌رده خوش قیمت با نام M3E و با پردازنده Helio P10 بودیم که از طراحی بسیار زیبایی نیز برخوردار است. اگر چه این گوشی قیمت پایینی داشته و به عنوان یک میان رده معرفی شده است، اما به خوبی می‌تواند با برخی از پرچم‌دارهای 2016 به رقابت بپردازد.

Meizu-Proتاریخ درج شده در پوستر، 3 سپتامبر (13 شهریور) را نشان می‌دهد، بنابراین زمان معرفی روز شنبه خواهد بود که با توجه به تعطیلی روز شنبه، انتخاب این روز برای معرفی یک گوشی کمی عجیب به نظر می‌رسد (تا جایی که اطلاع داریم هیچ شرکتی تا به حال در روز تعطیل اقدام به برگزاری مراسم رونمایی نکرده است!).

به نظر شما میزو چه چیزی را در سر می‌پروراند؟ معرفی یک نسخه Pro از سری 6 یا معرفی یک پرچم‌دار کاملا جدید با پسوند Pro؟ به هر صورت همه اینها تا ماه دیگر مشخص خواهند شد.