احتمال رونمایی میزو از یک ساعت هوشمند جدید در آینده‌ای نزدیک

احتمال رونمایی از ساعت هوشمند جدید میزو

دیروز کمپانی میزو (Meizu) تصویری منتشر نمود که در آن طرح‌هایی از ساعت‌های مچی ترسیم شده‌اند و به نظر می‌رسد این تصویر نشان دهنده عرضه یک ساعت هوشمند جدید از جانب این شرکت در آینده‌ای نزدیک می‌باشد.

آخرین باری که خبری مبنی بر ساخت ساعت هوشمند از جانب این سازنده چینی منتشر شده بود، به یک سال قبل و نمایشگاه الکترونیک هنگ کنگ بر‌می‌گردد که میزو در آن اقدام به نمایش یک ساعت هوشمند با صفحه‌ای دایره‌ای شکل نمود. البته این ساعت هیچگاه به صورت رسمی عرضه نشد.

در این بین باید به ساعت هوشمندی با نام inWatch Pi نیز اشاره کنیم که همراه با گوشی هوشمند MX4 توسط میزو عرضه شده بود.

ساعت هوشمند میزو
تصویر منتشر شده از جانب میزو که شامل طرح‌های ترسیم شده از انواع ساعت‌های مچی است.

با تمام این احوال تصویری که اخیراً منتشر شده جزئیات زیادی در خود دارد که می‌تواند اطلاعات ارزشمندی را راجع به ساعت هوشمند احتمالی میزو فاش کند. در این تصویر یک طرح زنجیر مانند به چشم می‌خورد که احتمالاً مربوط به بند زنجیری ساعت است. همچنین بندهای چرمی نیز به وضوح در تصویر قابل مشاهده می‌باشند.

ساعت میزو
نمایش ساعت هوشمند میزو با صفحه دایره‌ای شکل در نمایشگاه الکترونیک هنگ کنگ 2015

اگر به طرح مذکور به دقت نگاه کنید می‌توانید ساعت‌هایی با صفحه برجسته و همچنین ساعت‌هایی مجهز به دکمه فشاری در کنار صفحه را مشاهده نمایید. برخی از ساعت‌های طراحی شده صفحه کوچکی داشته و حاشیه آن‌ها ضخیم می‌باشد. در برخی دیگر نیز صفحه ساعت بزرگ‌تر بوده و در عوض حاشیه‌ها باریک طراحی شده‌اند. البته جای تعجبی نیست اگر میزو در فکر ارائه چندین مدل مختلف از ساعت هوشمند خود باشد. زیرا برخی افراد به طور طبیعی دارای مچی بزرگ هستند و برخی دیگر نیز مچ نحیفی دارند. شاید حتی مدل‌های کوچک درون تصویر، مخصوص خانم‌ها طراحی شده‌ باشند.

ساعت هوشمند inWatch Pi
ساعت هوشمند inWatch Pi همراه با گوشی هوشمند MX4 توسط میزو عرضه شده بود.

در گوشه بالای سمت راست تصویر، عبارات Run و Run Hours به چشم می‌خورند که شاید نشان دهنده مجهز بودن ساعت هوشمند میزو به گام‌شمار بوده و یا شاید به ظرفیت بالای باتری آن و دوام چندین و چند ساعته شارژ آن اشاره دارند.

شما در این تصویر چه نکات جالب دیگری مشاهده می‌کنید؟ آیا این ساعت هوشمند بالاخره در آینده نزدیک راهی بازار خواهد شد یا به سرنوشت ساعت سال قبل دچار می‌شود؟ امیدواریم میزو به زودی جزئیات بیشتری راجع به این محصول ارائه کند.