متال گیر سروایو توسط اعضای تیم سازنده فانتوم پین در حال توسعه است

متال گیر سروایو

شرکت کونامی خالق سری بازی فوق محبوب متال گیر، اوایل سال جاری میلادی خبر از ساخت یک نسخه جدید از این سری داده بود. این بازی که متال گیر سروایو (Metal Gear Survive) نام دارد، با هدف ایجاد تغییراتی در سری بازی‌های متال گیر ساخته شده و به عنوان یک نسخه فرعی از نوع همکاری چند نفره و در سبک سروایو یا بقا روانه بازار خواهد شد. همچنین طبق اعلام کونامی، این بازی در سال 2017 عرضه خواهد شد.

در حالی که قرار است روز یکشنبه و در خلال نمایشگاه توکیو گیم شو (Tokyo Game Show) اولین ویدیو از گیم‌پلی بازی به نمایش درآید، به تازگی اطلاعات بیشتری در رابطه با این عنوان منتشر شده که در ادامه مطلب به آن اشاره خواهیم کرد. بزرگ‌ترین خبری که در مورد متال گیر سروایو ارائه شده این است که این عنوان توسط چندین تن از اعضای تیم سازنده آخرین بازی از سری متال گیر، یعنی فانتوم پین (Phantom Pain)، در حال توسعه بوده و البته تفاوت‌های بسیاری با آن خواهد داشت.

متال گیر سروایو کونامیاگر هیچ اطلاعی راجع به بازی متال گیر سروایو و داستان آن دارید، باید بگوییم که این عنوان در یک جهان موازی با دنیای فانتوم پین در جریان بوده و باز شدن یک کرم‌چاله بر روی پایگاه مادر (Mother Base) تمامی این پایگاه و سربازان آن را به درون خود کشیده است. این کرم‌چاله، پایگاه مادر را به جهانی مملو از هیولاهای پلید منتقل کرده و اعضای این پایگاه مجبورند تا از خود در برابر سیل عظیم هیولاها دفاع کنند.

دوباره خاطر نشان می‌کنیم که هنوز هیچ تاریخ عرضه دقیقی برای متال گیر سروایو اعلام نشده و کونامی زمانی نامعلوم در سال 2017 را برای عرضه این عنوان در نظر گرفته است. بازی متال گیر سروایو در حال حاضر مراحل توسعه خود را برای کنسول‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی پست سر می‌گذراند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید