آموزش جذاب زبان انگلیسی مخصوص کودکان با اپلیکیشن Metamorphabet

آموزش زبان انگلیسی Metamorphabet

در مطلب ۱۰ اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی رایگان برای اندروید و آی او اس به معرفی چندین اپلیکیشن رایگان در این زمینه پرداختیم، اما در این مطلب قصد داریم تا شما را با دارنده عنوان چهارم بهترین طراحی در سال 2015 از نگاه اپل آشنا کنیم.

Metamorphabet یک بازی آموزشی و سرگرم کننده برای کودکان می‌باشد. در این بازی سراسر شاد، کودک با کشیدن، چرخش و رها کردن هر یک از 26 حرف الفبا قادر خواهد بود تا این حروف را به کنار هم چیده تا علاوه بر یادگیری حروف، کلمات را نیز بیاموزد. نکته جالب توجه آن است که یک علامتی از آن کلمه به اشکال مختلف و طنز در کنار این حروف نمایش داده می‌شوند تا کودک بتواند با ذخیره کردن شکل، آن کلمه را حفظ نماید.

این اپلیکیشن با رابط کاربری آسان و پاسخگو و همچنین طراحی بینظیر خودش، یک ابزار آموزشی فوق  العاده برای کودکان خواهد بود تا آنها را دعوت به آموزش الفبا و یادگیری واژگان زبان انگلیسی نماییم. هرچند که این اپلیکیشن تنها برای کودکان نبود و بزرگسالان نیز قادر به استفاده از این اپلیکیشن می‌باشند.

اپلیکیشن  Metamorphabet، علاوه بر دریافت جایزه جهت طراحی خوب خودش، توانسته تا مورد تحسین وبسایت‌های مختلفی نیز قرار بگیرد. در این بین نام وبسایت های معروفی نظیر Verge، Appyspy، Pocket Gamer و Sidney نیز به چشم می‌خورد که هر یک از آنها به صورت اختصاصی به معرفی و ستایش از این اپلیکیشن پرداخته اند.

این اپلیکیشن با قیمت 3.99 دلار هم اکنون قادر به نصب بر روی دستگاه‌های iOS 7.0 به بالا و همچنین تمامی دستگاه‌های اندرویدی می‌باشد که از طریق لینک‌های زیر قادر به دریافت آن می‌باشید.

دانلود نسخه iOS از اپ استور

دانلود نسخه اندروید از گوگل پلی