MG پس از سال‌ها دوباره به خودروهای اسپرت روی می‌آورد

برند MG آماده است تا به اصالت خود در ساخت خودروهای اسپرت برگردد. این خودروساز امروز مدل مفهومی E-Motion را معرفی کرد که در نمایشگاه خودروی شانگهای هم حضور خواهد داشت. مدیر محصولات MG، ژانگ لیانگ، اعلام کرد که این خودروساز آماده است تا این مدل جدید را وارد مرحله‌ی تولید کند. قصد MG از معرفی این خودرو در نمایشگاه خودروی شانگهای این است که ابتدا بازخورد مردم و نظرات را بررسی کند و در صورتی که واکنش‌ها به این مدل مفهومی مثبت بود، خودرو را وارد مرحله‌ی تولید و عرضه بکند.

MG

ایموشن یک خودروی کوپه‌ی تمام الکتریکی است که درهای آن به صورت عمودی باز می‌شوند. MG زمانی از بزرگترین سازندگان خودروهای اسپرت در بریتانیا بود و سری MG T و مدل‌های MGA, MGB, Midget و MGF از خودروهای موفق این کمپانی بوده‌اند اما پس از آنکه MG به تصاحب شرکت چینی SAIC درآمد، تغییر رویه داد. امروزه MG را با خودروهای کوچک و کراس‌اوورهایی که می‌سازد، می‌شناسیم. MG ادعا کرده است که موتوری که در این خودرو استفاده می‌شود توان کافی برای رساندن خودرو به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت در کمتر از 4 ثانیه را دارد و می‌تواند مسافتی بیش از 460 کیلومتر را با یک بار شارژ کامل طی بکند.

MG

اگرچه ایموشن از نظر ظاهری خودروی زیبایی به نظر می‌آید، اما نمی‌توان شباهت‌هایی که با دیگر خودروهای روز دنیا دارد را نادیده گرفت. این خودرو از جلو به مزدا و از پشت به استون مارتین یا جگوار F-Type کوپه شباهت دارد! البته بسته به زوایای مختلفی که به این خودرو نگاه می‌کنید، ممکن است به خودروهای دیگر هم شباهت داشته باشد. این مدل مفهومی، چهار سرنشینه است. چهار صندلی به همراه کنسول وسط و صفحه لمسی برای هر ردیف برای این خودرو در نظر گرفته شده‌اند.
سایر جزئیات این خودرو در نمایشگاه خودروی شانگهای منتشر خواهد شد ولی حتی اگر این خودرو نظرات مثبتی جلب کند و ساخته شود، بعید به نظر می‌رسد که به بازارهای بزرگ دنیا مانند آمریکا راه پیدا کند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید