با دست بند های تناسب اندام مایکروسافت خداحافظی کنید؛ توقف عرضه مایکروسافت بند؟

مایکروسافت احتمالاً عرضه دست بند تناسب اندام را متوقف می‌کند

سال گذشته و زمانیکه مایکروسافت از دست بند تناسب اندام مایکروسافت بند 2 رونمایی کرد، یکی از افراد در بررسی این محصول سؤال کرد «دقیقاً چرا مایکروسافت یک مچ بند تناسب اندام جدید تولید کرده است؟» اکنون به نظر می‌رسد این کمپانی نیز این سؤال را از خود کرده و به این نتیجه رسیده که امسال خط تولید این دست بند را متوقف کند. در این رابطه به گزارش ZDNet مایکروسافت تیمی که بر روی تولید مایکروسافت بند با ویندوز 10 کار می‌کردند را منحل کرده و هیچ علاقه‌ای به عرضه دست بند جدید در سال جاری ندارد.

یکی از سخنگویان مایکروسافت در رابطه با برنامه‌های رسمی این کمپانی برای این محصول به ZDNet گفت: «ما به سرمایه گذاری و نوآوری در پلتفرم‌های مربوط به سلامتی مایکروسافت ادامه می‌دهیم که شامل تمام سخت افزارها و شرکای نرم افزاری بین ویندوز، آی او اس و آندروید می‌شود. ما همچنین به فروش مایکروسافت بند 2 ادامه می‌دهیم و به پشتیبانی و حمایت از مشتریان خود ادامه می‌دهیم

این مصاحبه به طور قطع نمی‌گوید که در حال حاضر یا در آینده مایکروسافت بند 3 تولید نخواهد شد اما جایی برای چنین احتمالی باقی می‌گذارد. همچنین قابل توجه است که مایکروسافت بر روی وجود و ادامه سرمایه گذاری در بخش سلامت تاکید می‌کند که این نشان می‌دهد حتی اگر چنین سخت افزارهایی متوقف شوند اما بخش نرم افزاری گجت های سلامت و تناسب اندام باقی خواهند ماند. اولین دست بند تناسب اندام مایکروسافت در اکتبر سال 2014 با قیمت 200 دلار روانه بازار شد سپس مایکروسافت بند 2 نیز در ماه اکتبر سال 2015 با قیمت 250 دلار توسط این کمپانی عرضه شد. بنابراین انتظار می‌رود تا ماه آینده خبر رسمی‌ای در رابطه با انتشار مایکروسافت بند 3 یا توقف تولید آن منتشر شود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید