مایکروسافت قیمت ایکس باکس وان اس را 50 دلار کاهش داد

مایکروسافت از فردا قیمت ایکس باکس وان اس را 50 دلار کاهش خواهد داد. دلیل این کار عرضه کنسول پروژه اسکورپیو توسط این کمپانی در هفته‌های آینده است. این غول نرم‌افزاری در اطلاعیه‌ای که در توییتر خود منتشر کرده از کاهش 50 دلاری ایکس باکس وان اس به همراه بسته نرم‌افزاری آن از فردا خبر داده است. البته مشخص نیست که این کاهش قیمت برای همیشه باشد یا صرفا برای مقطع خاصی این تصمیم اتخاذ شده است.

با توجه به این اطلاعیه قیمت نسخه 500 گیگابایتی ایکس باکس وان اس 249 دلار و قیمت نسخه 1 ترابایتی آن 299 دلار خواهد شد. مایکروسافت سال گذشته نیز قیمت ایکس باکس وان را به 299 دلار کاهش داد و پس از عرضه ایکس باکس وان اس، آنرا 279 دلار قیمت گذاری کرد.

احتمالا پروژه اسکورپیو که نام کنسول جدید مایکروسافت است با قیمتی در حدود 399 تا 449 دلار معرفی و عرضه خواهد شد. خبرها از تغییرات زیادی در این کنسول نسبت به نسل قبلی آن حکایت دارد. البته مایکروسافت ساعاتی پیش تایید کرد که کاهش 50 دلاری قیمت ایکس باکس وان اس صرفا برای کاهش قیمت باندل‌های همراه کنسول خواهد بود.

حال باید منتظر ماند و دید کنسول جدید مایکروسافت چه زمانی معرفی می‌شود و تا اندازه می‌تواند با رقیب سر سخت خود یعنی پلی‌استیشن سونی رقابت کند. شما از چه کنسولی برای بازی کردن استفاده می‌کنید؟ کدام را بهتر می‌دانید؟ پلی استیشن یا ایکس باکس؟!

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید