مایکروسافت 90.000 اپلیکیشن را از Windows Store یک کشور حذف کرد

مایکروسافت 90.000 اپلیکیشن را از ویندوز استور حذف کرد

اوایل امسال مایکروسافت به توسعه دهندگان اپلیکیشن های موجود در مارکت ویندوز یعنی ویندوز استور (Windows Store)  هشدار داد در صورتی که اپ های آنها بدون مشخصات سنی باشد از ویندوز استور حذف خواهند شد، و از آنها خواسته شد که اطلاعات اپلیکیشن های خود را بر اساس سیستم بین المللی رتبه بندی سن به روز کنند.

طبق گزارشی که امروز منتشر شده به نظر می رسد مایکروسافت شروع به حذف اپلیکیشن هایی کرده که این درخواست را نادیده گرفته اند. این گزارش نشان می دهد که طی سه هفته ی گذشته حدود 90000 برنامه از ویندوز استور کشور ایتالیا حذف شده است.

italian-windows-storeدر تاریخ 26 سپتامبر تعداد اپلیکیشن های موجود در ویندوز استور ایتالیا 329507 عدد بود ولی در 19 اکتبر این تعداد به 239216 عدد کاهش پیدا کرد که یک کاهش 90291 عددی را نشان می دهد. این رقم معادل 27.4 درصد از تمام اپلیکیشن های موجود در مارکتِ ویندوز ایتالیا بود. و البته این ارقام شامل سایر اپلیکیشن هایی که در سایر کشور ها حذف شده اند نمی باشد.

اختلاف تعداد اپلیکیشن های در دسترس برای ویندوز در مقایسه با اندروید و آیفون احتمالا شما را به این فکر می اندازد که حذف این تعداد برنامه از سوی مایکروسافت کار درستی نبوده، ولی باید به خاطر داشته باشید که وقتی تعداد زیادی از این اپلیکیشن ها از سوی ناشر خود نادیده گرفته و اطلاعات آنها کامل نشده پس شاید همان بهتر بوده که حذف شوند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید