مایکروسافت Hyperlapse را برای اندروید و ویندوز منتشر کرد:خداحافظی با فیلم لرزان

مایکروسافت در سال گذشته  از تکنولوژی ویدئویی Hyperlapse رونمایی کرد این تکنولوژی برای تبدیل فیلم های لرزان  به ویدیو های صاف و بدون لرزش استفاده می شود.

این اپلیکیشن امروز برای اندروید ،ویندوز فون و ویندوز دسکتاپ منتشر شد،این اپلیکیشن اجازه می دهد حتی ویدیو های قدیمی را نیز به فیلم های بدون لرزش تبدیل کنید.

این تکنولوژی به جای استفاده از ژیروسکوپ و یا شتاب سنج از الگوریتم نرم افزاری استفاده کرده و تصویر را پردازش می کند.نسخه موبایل این نرم افزار محدودیت هایی دارد اما نسخه Pro برای ویندوز دسکتاپ از قدرت بسیاری برخورار است.در این اپلیکیشن کنترل کاملی بر رزولوشن خروجی و سرعت خواهید داشت.

hyperlapse

 

نسخه آزمایشی به صورت  رایگان از امروز قابل دانلود می باشد.مایکروسافت در حال کار بر روی آزاد سازی و در دسترس قرار دادن این تکنولوژی برای توسعه دهندگان  می باشد تا بتوانند در اپلیکیشن ها و وب سایت های خود از این تکنولوژی استفاده کنند.

نسخه ویندوز فون از ویندوز استور ،نسخه اندروید از گوگل پلی و نسخه دسکتاپ از سایت مایکروسافت آماده دانلود می باشد.هیچ نسخه ای برای IOS  منتشر نشده است و Josh Weisberg از مایکروسافت برای این علت تصریح کرد که:

ما تصمیم گرفتیم  تمام تمرکز خود را بر روی ویندوز و اندروید متمرکز کنیم زیرا هیچ تکنولوژی مشابه ای بر روی این دو بستر وجود ندارد و صاحبان آیفون می توانند از نسخه ویندوزی این نرم افزار استفاده کنند.

منبع:theverge