مایکروسافت در تلاش است Pokemon Go را به ویندوز 10 موبایل بیاورد

مایکروسافت در تلاش است Pokemon Go را به ویندوز فون بیاورد
مایکروسافت در تلاش است Pokemon Go را به ویندوز فون بیاورد

احتمالاً متوجه شده‌اید که بازی پوکمون گو (Pokemon Go) تاکنون برای ویندوز موبایل 10 منتشر نشده است اما این وضعیت به زودی دچار تغییر می‌شود، در این رابطه مایکروسافت تأیید کرده که تیم فروشگاهی این کمپانی در حال حاضر به دنبال گزینه‌های متفاوتی است تا بازی محبوب پوکمون گو را به ویندوز 10 موبایل بیاورد.

pokemon-go-windows-10-mobile-354x630

یک بازخورد در Feedback Hub مایکروسافت به ثبت رسیده که از مایکروسافت درخواست می‌کند تا پوکمون گو را به ویندوز موبایل بیاورد. صادقانه بگوییم کسی انتظار پاسخ رسمی به چنین بازخوردی نداشت اما به نظر می‌رسد هنوز هم امیدی وجود دارد و پاسخ رسمی به این بازخورد تأیید می‌کند که تیم فروشگاهی مایکروسافت در حال بررسی گزینه‌های مختلف در دسترس هستند. در حال حاضر نمی‌دانیم گزینه‌های پیش روی مایکروسافت چیست اما در اینجا 2 احتمال وجود دارد:

  • پرداخت به Niantic و آوردن بازی به پلتفرم ویندوز موبایل
  • رایزنی با Niantic و ارائه پشتیباتی در جهت توسعه، مانند کاری که مایکروسافت پیش از این با برنامه فیسبوک در ویندوز فون انجام دادند تا زمانیکه فیسبوک برنامه شخصی خود را ارائه کرد.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری منتشر نشده اما مایکروسافت وعده داده است که ما را از تحولات جدید در جهت آمدن پوکمون گو به ویندوز موبایل با خبر می‌گذارد و با توجه به تقاضای بالا می‌توان امیدوار بود این بازی محبوب به ویندوز موبایل نیز راه پیدا کند.