برنامه نوت برداری Parchi از سوی مایکروسافت برای اندروید منتشر شد

Microsoft

شاید در حال حاضر از برنامه های اندرویدی که از سوی مایکروسافت منتشر شده، استفاده می کنید. برنامه هایی مانند قفل صفحه، شماره گیر و مواردی مشابه. مایکروسافت برای نفوذ به کالبد اندروید، قدم به قدم پیش می رود تا به برنامه ای برای ذخیره نوشته ها یا همان نوت برداری برسد.

مایکروسافت از تازه ترین اپلیکیشن خود با نام Parchi معرفی به عمل می آورد. برنامه ای برای نوت برداری و ایجاد لیست که در کنار سادگی، از سرعت بالایی نیز برخوردار می باشد. این برنامه برای نوشته های طولانی کاربردی نخواهد بود، بلکه برایمان نقش همان پا ورقی را بازی خواهد کرد.

Parchi از هش تگ نیز پشتیبانی می کند، بنابراین می توان آن را مدرن دانست که قادر خواهید بود از هش تگ در بین نوشته های خود استفاده کنید. می توانید نوشته ها را به صورت مستقیم از صفحه قفل سنجاق، اضافه و پاک کرده و یا دوباره بازگردانید. نوشته ها می توانند شامل تصاویر، لیست و یا متن باشند که قابلیت تغییر رنگ نیز در اختیار کاربر قرار گرفته شده است. گزینه جستجو و به اشتراک گذاری، گروه بندی کردن نوشته ها، واکنش های هوشمند در برابر لینک، شماره تلفن و ایمیل نیز از دیگر قابلیت های Parchi می باشند.

در ضمن هر چیزی که توسط Parchi به وجود می آید، می تواند توسط پشتیبان گیر ( بک آپ )، هر زمانی که نیاز باشد بازگردانده شود. می توانید این اپلیکیشن را از گوگل پلی دانلود و تجربیات خود را با ما در میان بگذراید.