مایکروسافت در حال آماده سازی دو تبلت سرفیس پرو با صفحه نمایش بزرگ

تبلت سرفیس پرو 4
تبلت سرفیس پرو 4

بر اساس گزارش تازه از تایوان، مایکروسافت در حال آماده سازی دو تبلت سرفیس پرو با صفحه نمایش بزرگ برای اواخر سال میلادی است. Digitimes به نقل از منابع داخلی که نامشان ذکر نشده، گزارش داده است که مایکروسافت قصد دارد یکی از سرفیس ها را مانند سرفیس پرو 3 با صفحه نمایش 12 اینچی ارائه کند و در کنار آن یک تبلت بزرگتر را نیز به نمایشگر 13 تا 14 اینچی مجهز کند.

با توجه به اینکه تبلت های کوچک در خانواده سرفیس پرو قرار نمی گیرند و این دو تبلت صفحه نمایش بزرگتر از 12 اینچ دارند به احتمال بسیار زیاد هر دو آنها با شعار جایگزینی برای لپ تاپ رونمایی شوند، اما در حال حاضر این موضوع کاملا مشخص نیست.

متاسفانه در این گزارش هیچ مشخصات سخت افزاری از این دو تبلت به چشم نمی خورد اما بر اساس اطلاعات و شایعات قبلی جانشین سرفیس پرو 3 با تراشه Skylake Core i3/i5/i7 و رم و حافظه انتخابی SSD ارائه شود.

اینطور که پیداست اپل هم قصد دارد تبلتی به نام آیپد پرو با صفحه نمایش 12 اینچی رونمایی کند که این موضوع باعث می شود ردموندی ها بیشتر مراقب اوضاع باشند و تمام توان خود را برای مقابله و نشان دادن قدرت ویندوز به کار گیرند. ما چشم به انتظارهستیم ببینیم مایکروسافت جانشین تبلت سرفیس پرو 3 را چگونه آماده کرده است و آیا می تواند با نسل آینده سرفیس پرو به همراه ویندوز 10 موفقیتی چشم گیر کسب کند.
phonearena