مایکروسافت: در مورد ایکس باکس وان ، 98 درصد تمرکزمان بر روی بازی هاست

هنگامی که مایکروسافت کنسول ایکس باکس وان خود را رونمایی کرد، بسیاری از گیمرها به خاطر تمرکز زیاد آن بر روی قابلیت تلویزیون به جای بازی های تراز اول، ناراحت شدند. اما این طور که به نظر می رسد مایکروسافت قصد تغییر این روند را دارد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

در مصاحبه ای که وب سایت Financial Post با خانم شانون لوفتیس (Shannon Loftis) مدیر انتشار بازی‌های مایکروسافت انجام داده است، از وی پرسیده شده است که آیا تلاش های اخیر مایکروسافت برای معرفی بازی های جدید برای ایکس باکس وان، در جهت بازگرداندن اعتماد گیمرها می باشد؟ خانم لوفتیس در پاسخ گفته است که گیمرها مطمئنا در مرکز توجه مایکروسافت قرار دارند و این اقدامات نیز برای خوشایند آن ها صورت می گیرد.

Xbox One Gamesوی همچنین خاطر نشان کرد که مشتریان آن ها خواستار بازی های جدید هستند و این همان چیزی خواهد بود که مایکروسافت برای آن ها ارائه خواهد کرد. وی در ادامه گفت:

98 دردصد تمرکز ما بر روی بازی هایی می باشد که برای ایکس باکس وان منتشر خواهند شد.

اگر نیم نگاهی به یک ونیم سال آینده داشته باشید، متوجه سیل عظیمی از بازی های ایکس باکس وان خواهید شد که در صف انتشار قرار دارند. بازی هایی مانند Forza Motorsport 6 ،Halo 5: Guardians و Rise of the Tomb Raider.

سال 2016 نیز مسلما سال بسیار خوبی برای دارندگان ایکس باکس وان خواهد بود، چرا که بازی هایی مانند ،Quantum Break Scalebound ،ReCore و Gears of War 4 در این سال منتشر خواهند شد. همچنین نیاز به یادآوری دوباره نیست که قابلیت Backwards Compatibility به کاربران این کنسول امکان می دهد که طیف گسترده ای از بازی های کنسول ایکس باکس 360 را بر روی کنسول ایکس باکس وان خود اجرا نمایند.

attackofthefanboy