طرز کار ساعت هوشمند نوکیا که هیچ گاه تولید نشد

Nokia Moonraker
Nokia Moonraker

از مدت ها پیش خبرهایی راجع به ساعت هوشمند یا همان اسمارت واچ نوکیا به نام Moonraker به گوش می رسید، ولی در نهایت این پروژه نتوانست چراغ سبز مایکروسافت را برای تولید دریافت کند. مونریکر در اصل جزو محصولات نوکیا بود که مایکروسافت درست بعد از خرید این شرکت فنلاندی پروژه ی آن را متوقف کرد.

اما با خبرهایی که منتشر شده اینطور به نظر میرسد که مونریکر چیزی بیشتر از یک پروژه متوقف شده بوده و در واقع این دستگاه به طور کامل ساخته شده بوده و فقط منتظر دستور نوکیا یا مایکروسافت برای شروع تولید بوده است. اما متاسفانه مجوز تولید هیچ گاه صادر نشد و ما مجبوریم فقط با استفاده از پرونده ها و عکس ها این ساعت هوشمند را ببینیم.

اما امروز ویدئویی به بیرون درز کرد که طرز کار Nokia Moonraker را به طور واقعی و در حال استفاده ی کاربر به نمایش گذاشته است. این ویدئو نشان می دهد که این ساعت قابلیت نشان دادن تماس های از دست رفته، پیام ها، فیسبوک و شمارنده ی قدم های کاربر را داشته است.

رابط کاربری مونریکر همانند بسیاری دیگر از ساعت های هوشمند به صورت بالا و پایین کشیدن منوها بوده و در این زمینه تفاوت اساسی با سایر رقبا نداشته است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید