مایکروسافت بند ۲ رونمایی شد: زرادخانه گسترده‌ از سنسورهای تناسب اندام روی مچ دست

مایکروسافت بند ۲ رونمایی شد: زرادخانه گسترده‌ای از سنسورهای تناسب اندام روی مچ دست
مایکروسافت بند ۲ رونمایی شد: زرادخانه گسترده‌ای از سنسورهای تناسب اندام روی مچ دست

امروز  مایکروسافت نسل دوم دست بند ورزشی  خود را با زرادخانه گسترده‌ از سنسورهای تناسب اندام رونمایی کرد. این دست بند نسبت به نسل پیشین خود بسیار پیشرفته تر شده و  ارگونومیک بهتری نیز پیدا کرده است.

Microsoft-Band-2 (1)

اجازه دهید از طراحی شروع کنیم. این پوشیدنی دارای یک صفحه نمایش منحنی از نوع امولد با رزولوشن ۳۲۰ در ۱۲۸ پیکسل می باشد که توسط شیش گوریلا گلس ۳ محافظت شده و بدنه آن از پلاستیکی به نام TPSiV (پلاستیکی نرم) ساخته شده است.

Microsoft-Band-2 (6)

مایکروسافت بند ۲ از سنسورهای بسیاری تشکیل شده که از مهم ترین آنها می توان به سنسور شمارنده ضربان قلب، جی پی اس و فشار سنج اشاره کرد و در کنار آنها شتاب سنج و ژیروسکوپ سه محوره، سنسور دمای پوست، سنسور UV و سنسور سنجش میزان آب بدن نیز قرار گرفته است.

Microsoft-Band-2 (2)

 علاوه بر این،  این پوشیدنی از دستیار صوتی کرتانا بهره می برد که اجازه می دهد با دستورات صوتی بند را کنترل نمود. همچنین قسمتی نیز برای ردیابی فعالیت ها در هنگام بازی گلف در نظر گرفته شده است. در نهایت تمامی اطلاعاتی که سنسورها بدست می آید در اپلیکیشن سلامتی مایکروسافت ذخیره شده و قابل نمایش می باشند.
Microsoft-Band-2 (5)
مایکروسافت قول دوام ۴۸ ساعته بند ۲ را داده که به گفته این کمپانی در کمتر از یک ساعت به طور کامل شارژ می شود. مایکروسافت بند ۲ با دیوایس هایی که سیستم عامل ویندوز ۸٫۱ به بالا را اجرا می کنند به خوبی هماهنگ می باشد و در کنار آن از آی او اس ۸٫۱٫۲ و اندروید ۴٫۳ به بالا نیز پشتیبانی می کند.Microsoft-Band-2 (4)
پیش فروش این گجت با قیمت ۲۴۹ دلار از همین امروز آغاز شده و از ۳۰ اکتبر روانه بازار خواهد شد.