شنبه 27 آبان 1396

گوشی لومیای خود را برای دریافت ویندوز 10 موبایل آماده کنید!

گوشی لومیای خود را برای دریافت ویندوز 10 موبایل آماده کنید!
گوشی لومیای خود را برای دریافت ویندوز 10 موبایل آماده کنید!

اگر دارنده یک گوشی لومیا باشید، به طور حتم انتظار دریافت ویندوز 10 موبایل شما را کلافه کرده است! مایکروسافت در چند ماه گذشته چندین بار انتشار این سیستم عامل را به تاخیر انداخته، اما اینطور که به نظر می‌رسد بالاخره این انتظار رو به اتمام است، چرا که غول نرم افزاری جهان اپلیکیشنی به نام Upgrade Advisor Beta را آماده کرده که مخصوص گوشی‌های دارای سیستم عامل ویندوزفون 8.1 است.

براساس توضیحاتی که در صفحه‌ی اختصاصی این اپلیکیشن آمده است، Upgrade Advisor Beta به کاربران این امکان را می‌دهد تا گوشی خود را آماده دریافت ویندوز 10 موبایل کنند و در زمان انتشار این سیستم عامل نیز از آن با خبر شوند. هرچند این اپلیکیشن هنوز به صورت خصوصی ‌می‌باشد و هنوز همه‌ی کاربران نمی‌توانند آن را دانلود و نصب کنند اما انتظار می‌رود تا هفته‌ی آینده دانلود آن برای عموم کاربران فراهم شود.

ویندزفون 10 موبایل با خود قابلیت‌های بسیاری به گوشی های قدیمی لومیا می‌آورد و در حال حاضر تنها گوشی‌هایی که از این نسخه از ویندوز بهره می‌برند لومیا 950 و لومیا 950 ایکس ال و همچنین لومیا 550 می‌باشند. با این حال گوشی‌هایی مانند لومیا 520 به دلیل محدودیت‌های سخت افزاری نمی‌توانند تمامی ویژگی‌های این سیستم عامل را داشته باشند!