انتشار جزئیات بیشتر در خصوص پرچمدار آینده نوکیا

پرچمدار آینده نوکیا

برنامه‌های نوکیا برای ورود دوباره به بازار گوشی‌های هوشمند، چند روز قبل به صورت رسمی تأیید شد و انتظار می‌رود این اتفاق زمانی در سال آینده میلادی رخ دهد. با اینکه گوشی‌های هوشمند جدید نوکیا توسط خود این شرکت تولید نخواهند شد، اما با این حال مشاهده برند نوکیا بر روی یک گوشی پرچمدار برای بسیاری از کاربران جذاب و هیجان انگیز خواهد بود.

به هر حال امروز شایعات جدیدی پیرامون پرچمدار جدید نوکیا که به احتمال فراوان در حال حاضر در دست ساخت می‌باشد، منتشر شده که مشخصات کلیدی آن را فاش کرده است. بر اساس پستی که در وب سایت Weibo ارسال شده (اسکرین شات آن را در زیر مشاهده می‌کنید)، دو اندازه مختلف 5.2 و 5.5 اینچی برای صفحه نمایش این محصول درج شده (مشخص نیست که این دو اندازه مختلف تنها گمانه‌زنی در این باره بوده است و یا اینکه پرچمدار نوکیا در دو مدل عرضه خواهد شد) و همچنین اشاره شده که این صفحه نمایش از دقت تصویری QHD برخوردار خواهد بود.

مشخصات سخت افزاری پرچمدار آینده نوکیااین طور که گفته شده، نوکیا از چیپ پردازشی اسنپدراگون 820 در این گوشی استفاده کرده است. البته با توجه به این که محصول مذکور در سال 2017 روانه بازار خواهد شد، باید با گوشی‌های هوشمند مجهز به چیپ قدرتمند اسنپدراگون 835 به رقابت بپردازد و مشخص نیست که این پرچمدار در این زمینه چگونه عمل خواهد کرد. طبق شایعات اخیر، همانند گوشی‌های قدیمی نوکیا در این محصول جدید نیز از لنز دوربین Carl Zeiss استفاده شده، اما با این حال هنوز جزئیات بیشتری در این باره منتشر نشده است.

پیش از این تصویری از بدنه فلزی منتسب به گوشی هوشمند جدید نوکیا به بیرون درز کرده بود، و در اطلاعات جدید نیز با تأیید این مطلب به بدنه فلزی این محصول اشاره شده است. طبق شنیده‌های ما این گوشی پرچمدار از ویژگی ضد آب بودن نیز برخوردار خواهد بود، اما هنوز مشخص نشده که دقیقاً موفق به کسب چه نوع رتبه‌بندی IP شده است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید