تصاویر جدیدی از تنظیمات اسکنر عنبیه گلکسی نوت 7 به بیرون درز کرد

تصاویر جدیدی از بخش تنظیمات اسکنر عنبیه گلکسی نوت 7 به بیرون درز کرد

تاکنون تصاویر و جزییات بی شماری از گلکسی نوت 7 به بیرون درز پیدا کرده است که بیشتر آن‌ها از وجود یک اسکنر عنبیه بر روی گلکسی نوت 7 خبر می‌دهند. حتی پیش از این ویدیویی نیز از طرز کار اسکنر عنبیه بر روی گلکسی نوت 7 منتشر شد بنابر این وجود این ویژگی بر روی این گوشی چیز غافلگیر کننده‌ای نخواهد بود.

اکنون تصاویر دیگری از بخش تنظیمات و راه اندازی اسکنر عنبیه در گلکسی نوت 7 فاش شده است، همانطور که مشاهده می‌کنید لیست بلند بالایی از شرایط محدود کننده اسکنر عنبیه به زبان انگلیسی نوشته شده است که در این شرایط ویژگی جدید اسکنر عنبیه ممکن است به شکل صحیح کار نکند. برخی از این شرایط عبارتند از:

  • هنگامی که از عینک، عینک آفتابی یا لنزهای رنگی استفاده می‌کنید.
  • هنگامی که گوشی هوشمند لرزش زیادی داشته باشد یا کج شده باشد.
  • هنگامی که اطراف دوربین تشخیص دهنده عنبیه و LED آن در معرض رطوبت و آب قرار گرفته باشد.
  • هنگامی که زیر نور شدید خورشید یا مکان‌های کم نور و بدون نور قصد اسکن عنبیه خود را داشته باشید.

چند اسکرین شات از رابط کاربری جدید Grace UX گلکسی نوت 7 نیز در تصاویر لو رفته وجود دارد و همان‌طور که مشاهده می‌کنید می‌توانیم منوی S Pen Air را همراه با گزینه‌های آشنایی مانند Action Memo، S Note، Screen Write و … مشاهده کنیم. Glance یکی از گزینه‌های تازه اضافه شده به منوی Air است و همین‌طور قابلیت جدیدی برای ضبط بخش‌هایی از صفحه نمایش به صورت فایل GIF نیز به این منو اضافه شده است. اسکرین شات های فاش شده همچنین نشان می‌دهند این امکان وجود دارد که اپلیکیشن ها را به ترتیب الفبا یا به ترتیب دلخواه خود دسته بندی کنید و همین‌طور آیکون برخی از برنامه‌ها نیز دچار تغییر شده‌ است.

تاکنون به لطف تصاویر و جزییات فاش شده با بسیاری از ویژگی‌های گلکسی نوت 7 آشنا شده‌ایم بنابراین اکنون تنها نگرانی ما زمانی که سامسونگ به صورت رسمی از گلکسی نوت 7 رونمایی کند درباره قیمت این دستگاه و زمان عرضه آن به بازار خواهد بود.