تصاویر جدیدی از گلکسی نوت 7 فاش شد؛ چند ساعت قبل از رونمایی!

تصاویر جدیدی از گلکسی نوت 7 به بیرون درز کرد

با اینکه کمتر از یک روز به معرفی گلکسی نوت 7 باقی مانده است، اما با این حال ساعتی پیش تصاویر جدیدی از این گوشی به بیرون درز پیدا کرد. اینطور که به نظر می‌رسد سامسونگ با استفاده از ویژگی‌های جدیدی چون اسکنر Iris بازگشایی قفل گوشی را تسریع بخشیده است. در گذشته ویدئویی از این اسکنر منتشر شد که نشان‌دهنده عملکرد سریع این حسگر بود.

یک ویژگی دیگری که در دو تبلیغ منتشر شده برای گلکسی نوت 7 نمایان شد (یک تبلیغ از سامسونگ کره و تبلیغ دیگر از سامسونگ تایوان)، گواهینامه IP68 است.  Galaxy Note 7 اولین مدل در این سری است که قابلیت ضد آب دارد. همانند گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج، گلکسی نوت 7 نیز می‌تواند در عمق  1.5 متری به مدت 30 دقیقه تاب آورد و صدمه‌ای متوجهش نشود.

گوشی سامسونگ گلکسی نوت 7 به درگاه Type-C USb مجهز شده است که موجب انتقال سریع‌تر اطلاعات می‌شود. اما مشکل اینجاست که هدست واقعیت مجازی OG Gear با این گوشی کار نمی‌کند. با این حال مشکلی برای طرفداران هدست واقعیت مجازی وجود ندارد. آن‌هم به این خاطر که این هدست قرار است از درگاه‌های Type-C USb و microUSB پشتیبانی کند. در مدل جدید این هدست درجه دید از 96 درجه به 110 درجه افزایش خواهد یافت.

اوایل امروز اطلاعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه سامسونگ در نوت 7 ترفند جدیدی به کار گرفته است تا مصرف باتری فبلت جدید خود را کاهش دهد؛ این ویژگی در شرایط مختلف با کاهش رزولوشن گوشی از 2560*1440 به 1280*720 باعث خواهد شد در استفاده از باتری 3500 میلی‌آمپری صرفه‌جویی شود.

در ادامه تصاویر فاش شده از Galaxy Note 7 آمده است.