تعداد گوشی‌های اندرویدی فعال از مرز 2 میلیارد واحد عبور کرد!

2 میلیارد گوشی اندرویدی

رویداد اختصاصی سالانه گوگل با نام گوگل I/O پس از شایعات و اطلاعات زیادی که پیرامون آن منتشر شده بود، بالاخره امروز برگزار شد و غول جستجوی اینترنتی جهان در ابتدا خلاصه‌ای از عملکرد یک سال گذشته و همچنین مسیر پیش روی شرکت را برای حضار ارائه نمود. مدیر عامل گوگل، آقای ساندار پیچای اولین کسی بود که بر روی صحنه رفت و به حاضرین خیر مقدم گفت. آقای پیچای در ادامه، هیجان خود را از تعداد بسیار بالای گوشی‌های اندرویدی موجود در بازار ابراز نمود.

بر اساس گفته‌های پیچای، سیستم عامل همراه گوگل اخیراً توانسته مرز 2 میلیارد گوشی فعال را در سراسر جهان، پشت سر بگذارد. این عدد در واقع بیش از سه برابر کل جمعیت ایالات متحده و همچنین بیش از یک چهارم کل جمعیت جهان است! این واقعاً یک رکورد فوق العاده است و گوگل حق دارد که از رسیدن به چنین آمار جالب توجهی، به خود ببالد.

با توجه به اینکه همه ساله سیستم عامل اندروید و حواشی مربوی به آن، بخش قابل توجهی از رویداد گوگل را به خود اختصاص داده است، در ادامه مطمئناً خبرهای بسیار بیشتری در مورد این سیستم عامل محبوب گوشی‌های هوشمند، ارائه خواهد شد. پس برای اطلاع از آخرین خبرها با دیجی رو همراه باشید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید