قیمت گوشی هوشمند Moto G (نسل سوم) لو رفت

Moto G 3rd Gen Black

در طی چند هفته گذشته اطلاعات زیادی پیرامون نسل جدید یکی از بهترین گوشی های شرکت موتورولا یعنی گوشی هوشمند Moto G (نسل سوم) منتشر شده است. بنابراین، با این که هنوز چند روز تا زمان رونمایی رسمی این محصول در تاریخ 28 ژوئیه ( 6 مرداد) باقی مانده است، جزئیات زیادی را درباره این محصول جدید موتورولا می دانیم.

تنها موردی که اطلاعات زیادی در خصوص آن منتشر نشده است، قیمت این محصول می باشد. تا کنون تنها یک منبع به قیمت گوشی هوشمند Moto G (نسل سوم) اشاره داشته است و آن هم یک خرده فروش سوئیسی بود که ادعا کرده بود این گوشی هوشمند گرانتر از نسل های قبلی خود خواهد بود.

Moto G 3rd Gen Price

حال یک ادعای جدیدی مطرح شده که با اطلاعات پیش در رابطه با قیمت این محصول متناقض می باشد. تصویری که در بالا مشاهده می کنید مربوط به لیست موجودی های شبکه های مخابراتی آمریکا می باشد. همانطور که در تصویر کاملا مشخص است، اپراتور مخابراتی مربوطه، آماده عرضه گوشی هوشمند Moto G (نسل سوم) در کشور آمریکا می باشد و قیمت 179.99 نیز برای آن درج شده است.

این قیمت دقیقا برابر با همان قیمتی است که برای نسل های پیشین Moto G در ابتدای عرضه تعیین شده بود و این مطمئنا خبر بسیار خوبی برای طرفداران این گوشی می باشد. البته هنوز مشخص نیست که شرکت موتورولا همانند گذشته، مدل هایی با پشتیبانی از شبکه های 3G و 4G را به صورت جداگانه عرضه خواهد کرد و یا بالاخره تصمیم خواهد گرفت تا یک مدل واحد و مجهز به قابلیت دورنی LTE را روانه بازر کند. به هر حال اگر مورد دوم یعنی یک مدل و آن هم با پشتیبانی از LTE به حقیقت مبدل شود، در این صورت قیمت تعیین شده برای این محصول بسیار قابل توجه تر خواهد بود، زیرا همین قیمت پیش از این برای نسل های قبلی Moto G نیز در نظر گرفته شده بود در صورتی که این مدل ها تنها از 3G پشتیبانی می کردند.

gsmarena