تلفن هوشمند طلایی N.9m موجب خشم کاربران شد

تلفن هوشمند طلایی N.9m موجب خشم کاربران شد

به تازگی کاربران شبکه‌اجتماعی چینی ویبو، گوشی‌هوشمندی که به شکل گزافی لوکس شده بود را مورد تمسخر خود قرار داده و واکنش منفی به آن نشان دادند. تلفن‌هوشمند موردبحث، در همکاری با موزه شهر ممنوعه شهر پکن توسعه پیدا کرد و پریمیوم بودن بیش از حد آن خشم برخی کاربران را برانگیخت.

نام این اسمارت‌فون تیتانیوم پالاس ادیشن (Titanium Palace Edition) بوده و از ژانویه 2017 فروش آن آغاز می‌شود. گوشی‌هوشمندی که با قیمت 2880 دلار یا 19.999 یوان خرید دشواری را برای برخی افراد به دنبال خواهد داشت.

در حالی که این تلفن‌هوشمند شامل هیچ تیتانیومی نمی شود و تنها از یک طرح اژدها با جنس طلای 18 عیار و صفحه‌نمایشی از شیشه یاقوت کبود بهره می‌برد، در شبکه‌اجتماعی ویبو بسیاری آن را یک اسمارت‌فون لوکس نامناسب خطاب کردند.

Titanium Palace Editionبراساس گزارش‌ها، تنها از این گوشی‌هوشمند 999 دستگاه تولیده شده و در همکاری با کاخ موزه شهر پکن و باتوجه به معماری بنای آن طراحی شده است. اما متاسفانه کاربران شبکه‌اجتماعی ویبو به جای نشان دادن علاقه خود، این اسمارت‌فون را یک محصول منفور دانستند. یکی از کاربران شبکه‌اجتماعی ویبو بیان کرد:

” من با مشاهده این تلفن‌هوشمند احساس قدم زدن در شهر ممنوعه و مشاهده امپراطور باستان را دارم.”

این طور که پیدا است، افراد بسیاری به خرید این گوشی تمایل نشان نداده و بعید است شاهد مشتریان بسیاری برای این گوشی‌هوشمند باشیم.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید