معرفی بازی نازی: گربه‌ای ملوس در تلفن همراه شما

معرفی بازی نازی- اختصاصی دیجی رو

نازی همه آن چیزی است که شما برای ایجاد اوقاتی خوش برای فرزندانتان نیاز دارید. نازی عنوان یک بازی در سبک شبیه‌سازی حیوانات است که توسط تیممدریک کاملاً فارسی سازی شده است. در این بازی شما باید از یک گربه نگهداری کنید تا نیازهایش برطرف شود و رشد کند. در همین ابتدای معرفی این بازی باید بگویم که هرچند رده سنی این بازی کودکان را در بر می‌گیرد، اما هیچ دلیلی ندارد که شما هم مانند ما از بازی کردن با نازی لذت نبرید. این بازی با صداگذاری عالی و طراحی بصری زیبایی که دارد می‌تواند مخاطبان را از هر سنی به خود جذب کند.

در شروع بازی به شما آموزش‌هایی داده خواهد شد تا بیشتر با نحوه به تزی کردن آشنا شوید. گیم پلی بازی به‌قدری ساده است که حتی کودکان بدون نیاز به هیچ آموزشی می‌توانند از بازی استفاده کنند. در این بازی شما با محیط‌های مختلفی ازجمله اتاق‌خواب، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و غیره آشنا خواهید شد که هرکدام کاربری خاص خود را دارند.

نازی یک گربه سخنگو است. او می‌تواند صحبت‌های شما را شنیده و پاسخی مناسب به آن‌ها بدهد.  این ویژگی می‌تواند یکی از بهترین قابلیت‌های این بازی باشد. نازی رشد هم می‌کند. در پایان هرسال از زندگی او (یک سطح از بازی) جشن تولدی به همراه کیک برپا می‌شود که البته مهمانان زیادی ندارد.

نازی نیازهای مختلفی دارد که برای هرکدام از این نیازها در بازی راه‌حلی قرارداده‌شده است. هر حیوان خانگی نیاز به غذا خوردن دارد. شما در آشپزخانه به انواع زیادی از غذاها دسترسی دارید که می‌توانید با آن‌ها نازی را سیر کنید. در این بخش نوشیدنی و میوه نیز در دسترس است. نازی مسواک مخصوص خود را نیز دارد بعد از غذا خوردن نیاز است دندان‌های او را تمیز کنید. برای این کارکافی است به سرویس بهداشتی رفته و با انتخاب مسواک آن را روی دندان‌هاینازی بکشید تا تمیز شوند. در حمام شما می‌توانید با صابون نازی را بشوید و همچنین در اتاق‌خواب هم نازی می‌تواند استراحت کند تا انرژی لازم برای بازی را داشته باشد.

شما می‌توانید برای نازی لباس‌های مختلف تهیه کنید. خرید لباس از طریقسکه‌ها انجام می‌شودهراندازه از نازی بیشتر نگهداری کنید، سکه بیشتری هم دریافت خواهید کرد. در قسمت فروشگاه می‌توانید هم سکه رایگان دریافت کنید و هم با استفاده از کارت‌بانکی سکه بیشتری خریداری کنید. از سکه‌هایمی‌توانید برای تغییر محیط خانه نیز استفاده کنید. شما می‌توانید نازی را آرایش هم کنید. در این قسمت امکانات خوبی هم قرار داده‌شده است تا بتوانید این کار را با دقت بیشتری انجام دهید. لاک زدن ناخن‌های نازی هم یکی از قسمت‌های جذاب دیگر بازی است.

تعدادی بازی کوچک در درون این بازی قرار داده‌شده است که کاراکتر اصلی اینبازی‌ها خود نازی است. شما با بازی کردن این قسمت هم می‌توانید سرگرم شوید و هم سکه بیشتری دریافت کنید. نازی یک بوم نقاشی هم دارد که با آن می‌توانید نقاشی‌های مختلف را رنگ‌آمیزی کرده و در ازای رنگ‌آمیزی آنها نیز سکه دریافت کنید.

طراحی محیط بازی و شخصیت نازی به خوبی انجام‌شده است و بازی در این بخش امتیاز خوبی دریافت می‌کند. صداگذاری این بازی نقطه قوت آن است. صداهای مختلف مانند صداهایی که شخصیت بازی در مواقع مختلف ایجاد می‌کند مانند صدای غذا خوردن، حمام کردن و حتی صدایی که هنگام بازی کردن با او می‌شویدعالی و بامزه هستند و می‌توانند نظر شما را به خود جلب کنند. پیش‌ازاین نیز در معرفی دیگر بازی‌های این سبک گفته بودیم که این قبیل بازی‌ها می‌توانند حس مسئولیت‌پذیری کوکان را تقویت کنند و درصورتی‌که قصد نگهداری از حیوان خانگی را دارید اما از بازخورد کودکانتان مطمئن نیستید این بازی می‌تواند تمرین خوبی برای شما و کودکانتان باشد.

 

 

نام اپلیکیشن: نازی
قیمت: رایگان( با پرداخت درون برنامه ای)
سازنده: MedrickFZE
سیستم عامل: اندروید
حجم: 74 مگابایت

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید