بهترین بازی های اندروید خرداد ماه 95

دایره بازی های اندرویدی هر ماه وسیع تر می شود و همیشه می توان منتظر معرفی عناوین جدید در گوگل پلی باشیم. چه بازی های فکری را بپسندید یا اینکه دوست دارید دشمن خود را به ریزترین تکه گوشت سلاخی کنید، حتما یک بازی مناسب سلیقه خود را در گوگل پلی پیدا خواهید کرد. در دیجی رو ما برای شما بهترین بازی های اندرویدی خرداد ماه را آماده کرده ایم. برای دانلود هر بازی می توانید بر روی عنوان آن کلیک کنید.

Assassin’s Creed Identity

بازی اندرویدAssassin’s Creed Identity یک بازی سبک RPG است که تحسین بسیاری از گیمرها را در سراسر دنیا برانگیخته است. در این بازی قادر به شخصی سازی شخصیت خود هستید و می توانید با کسب امتیاز، سطح مهارت های آن را افزایش دهید. این بازی دارای گرافیک فوق العاده، گیم پلی معقول و مناسب، معماهای جذاب و تعداد زیادی مکان است که باید به اکتشاف آنها بپردازید. Identity بازی خیلی خوبیست اما بخاطر اولیه بودن نسخه آن ممکن است شاهد باگ هایی نیز در آن باشید.

Assassin’s Creed Identity

Bejeweled Stars

Bejeweled StarsBejeweled Stars آخرین نسخه از سری بازی های Bejeweled است. همانند نسخه های قبل در این بازی باید با رسم خط، شکل های همسان را به یکدیگر متصل کنید و به این صورت امتیاز خود را افزایش دهید. با گذر از مراحل، درجه سختی بازی نیز افزایش می یابد. در طی انجام بازی با کسب امتیازات می توانید قدرت های اضافه و شکل های بیشتری را بدست بیاورید. بازی Bejeweled Stars رایگان است اما دلیل نمی شود که بازی بدی باشد.

Bejeweled-Stars-screenshot-1

Crashing Season

Crashing SeasonCrashing Season ترکیبی از سبک دویدن و زنده ماندن است. شما در این بازی باید بدوید و خود را از موج دشمنان عبور داده و با شکست غول های آخر، به مرحله بعد بروید. بازی دارای گرافیک جذاب، گیم پلی روان و آسان و دارای مراحل زیادی برای باز کردن است. شما برای طی مراحل می توانید کارکتر بازی را از میان چند حیوان مختلف انتخاب کرده و همانند اکثر بازی های رایگان می توانید به خرید قدرت های مختلف و کارکترهای بیشتر بپردازید.

crashing.season.850.560

Pokemon TCG Online

aaw-Pokemon-TCG-Online-iconبعد از مدت های طولانی و انجام بسیاری از بازی هایی که از این بازی تقلید کرده اند، بلاخره Pokemon Trading Card game نیز برای اندروید منتشر شد. اما خبر بد این که این بازی چندان با سایر بازی های این سبک تفاوت نداشته و شامل تجربه جدیدی نمی شود. شما یک میز دارید و با سایر افراد مسابقه می دهید و با گرفتن کارت هایشان مجموعه خود را بزرگتر می کنید. پس از پایان مراحل، می توانید وارد مسابقات آنلاین شوید و با سایر بازیکنان به رقابت بپردازید. همانطور که حدس زدید امکان خرید کارت های بیشتر نیز وجود دارد.

Attack2_EN

Super Phantom Cat

Super-Phantom-Cat-icon-2Super Phantom Cat یکی از بازی های قدیمی سبک پلتفرمی است. بازی داری گرافیکی جذاب و ظاهری متریال مانند است و با گیم پلی و مکانیک خود به خوبی خود را از سایر بازی های مشابه متمایز ساخته است. کنترل بازی کاملا قابل شخصی سازی بوده و وجود شخصیت های مختلف و مراحل متنوع می تواند شما را به ادامه بازی مجاب کند. این بازی نیز دارای پرداخت درون برنامه ای برای خرید نوشابه انرژی زا و شخصیت های بیشتر است.

super-phantom-cat-2

Taichi Panda: Heroes

Taichi-Panda-Heroes-iconTaichi Panda: Heroes جایگزینی شایسته ای برای قسمت قبل Taichi Panda است. هر دو قسمت این سری در سبک MMO اکشن RPG هستند و بازیکن می تواند با کسب امتیاز، قدرت های شخصیت انتخابی خود را افزایش دهد،به اکتشاف مکان های مختلف رفته و ماموریت های متنوعی را به پایان ببرد. در این بازی MMO می توانید با سایر بازیکنان تشکیل گروه و با سایر گروه ها به رقابت بپردازید. گرافیک بازی نیز معقول و مناسب است، اما این بازی به دلیل تازه ارائه شدن ممکن است دارای مشکلاتی نیز باشد.

4_taichi_panda_heroes

Uncharted: Fortune Hunter

Uncharted-Fortune-Hunter-iconUncharted: Fortune Hunter یک بازی معمایی است که شباهت بسیار زیادی با بازی Lara Croft GO دارد. شما باید کنترل ناتان درک را بدست بگیرید  و معماها را حل کنید. همچنین باید مراقب جان ناتان نیز باشید و گنج های مختلف را در گوشه کنار بازی جمع کنید. این بازی دارای بیش از 200 مرحله و 50 گنجینه و گرافیکی بیش از حد انتظار این سبک دارد.

uncharted

Vector 2

Vector-2-iconنسخه قبل Vector توانست میان کاربران محبوبیت زیادی را به دلیل سبک متفاوت و گیرای خود کسب کند. Vector 2  نیز یک بازی پلتفرمی منحصر به فرد است که هم اکنون می توانید از بازی کردن آن لذت ببرید.  بازی بسیار شبیه به نسخه قبل خود و سرشار از عناصر ورزش پارکور بوده و برای طی مراحل باید از موانع مختلف عبور کرده و از دست مامور تعقیب کننده فرار کنید. خوشبختانه نسخه شمار 2 بسیار تهاجمی تر از نسخه قبل است و به خوبی می تواند بازی کن را به چالش بکشاند.

3_vector_2