رندرهای جدیدی از هدست واقعیت مجازی سامسونگ ، Gear VR به بیرون درز کرد

هدست واقعیت مجازی Gear VR سامسونگ

دیروز تصاویری تار از هدست واقعیت مجازی سامسونگ که  Gear VR نام دارد به بیرون درز کرد. با توجه به این تصاویر حدس زدن ظاهر این گجت کمی سخت است. اما امروز تصاویری در سایت nowhereelse به بیرون درز کرده که تصاویری باکیفیت بهتر از Gear VR هستند و می‌توان با وضوح کامل این هدست آینده سامسونگ را مشاهده کرد.

همان‌طور که قبلاً گفتیم، تفاوت چندانی بین ظاهر نسخه قبلی این واقعیت مجازی با نسخه جدید ندارد و تنها تفاوت ان شاید تفاوت‌هایی در انتخاب نوع رنگ  باشد. بااین‌حال با توجه به شایعات به نظر می‌رسد می‌توان انتظار یک درگاه USB-C را در هدست نیز داشت.

همچنین تغییراتی در ابعاد و زاویه دید آن مشاهده می‌شود. با توجه به اطلاعات منتشرشده، ابعاد این دستگاه واقعیت مجازی 270mm x 122mm x 98.5mm است و زاویه دید آن از 96 درجه به 110 درجه گسترش‌یافته است. به نظر می‌رسد این تغییر ابعاد برای سازگاری با گوشی گلکسی نوت 7 است که قرار است در دوم ماه آگوست (12 مرداد) عرضه شود.

البته زمان عرضه Samsung Gear VR هنوز معلوم نیست. اما به نظر می‌رسد همراه با معرفی نوت 7 در سه‌شنبه، خبرهای جدید منتشر شود. به‌هرحال تا برگزاری رویداد IFA در ماه سپتامبر، برای گرفتن خبرهای جدید صبر خواهیم کرد.