هدست تو گوشی استریو جدید سونی مخصوص پلی استیشن ۴

هدست جدید سونی برای ps4

سونی در وبلاگ خود از عرضه ی یک هدست تو گوشی استریو مخصوص کنسول بازی پلی استیشین ۴ در ماه دسامبر خبر داد .

این هدست استریو و سیمی توانایی حذف صداهای اضافی محیط اطراف شما جهت یک بازی لذت بخش را دارا می باشد.هدست تو گوشی جدید سونی به لطف تکنولوژی AudioShield خودش ، به هرچه بهتر غرق شدن شما در بازی و یا لذت بردن هرچه بیشتر از گوش دادن به موسیقی ، کمک می کند .

همچنین باتری این هدست قدرت استفاده ۱۵ ساعت مدام و پشت سر هم را دارد . هنگامی هم که شارژ آن تمام شود می توانید با کابل USB داخل جعبه آن ، هدستتان را شارژ نمایید.

این محصول شامل یک میکروفون باکیفیت نیز می شود که می توانید در هنگام بازی با کنسول PS4 ، ازطریق آن با دوستان خود نیز به گفت و گو بپردازید و یا حتی به وسیله گوشی هوشمند خود تماس گرفته و از کیفیت صدای این میکروفون لذت ببرید.

هدست تو گوشی سونی شامل یک سوئیچ جهت قطع میکروفون ، دکمه تماس و دو دکمه + و – جهت تنظیم مقدار صدای موجود می باشد . سه قطعه داخل گوشی با سایز های کوچک ، متوسط و بزرگ نیز در این پک موجود است که متناسب با سایز گوشتان باید از آن استفاده کنید . اسپیکرهای آن ۱۳ میلیمتر هستند و به واسطه رابط جک ۳٫۵ میلیمتری خود ، به راحتی به دسته کنسول PS4 ، اسمارت فون ها و … متصل می شود.

این هدست بسیار سبک است و روکش سیم آن از بافت آبی رنگی تشکیل شده است که زیبایی خاصی به آن بخشیده است . یک کیسه کوچک نیز داخل جعبه است تا مواقعی که میخواهید آن را حمل کنید مشکلی نداشته باشید .

هدست تو گوشی سونی از تاریخ ۴ دسامبر به طور اختصاصی در بریتانیا و از تاریخ ۹ دسامبر در سراسر اروپا ، استرالیا و اقیانوسیه ، خاورمیانه ، آسیا و آفریقا عرضه خواهد شد .

هدست جدید سونی برای ps4