نکسوس‌های اچ تی سی با قابلیت تاچ سه بعدی عرضه می‌شوند[شایعه]

نکسوس‌های اچ تی سی با قابلیت تاچ سه بعدی

قابلیت تاچ سه بعدی که اپل از آن در تازه ترین محصولات خودش استفاده کرده است یک ویژگی بسیار خوب به حساب می‌آید اما ضروری نیست. شاید میتوان گفت که این ویژگی آنگونه که اپل فکرش را می‌کرد در بین مردم به محبوبیت نرسید با این وجود به نظر می‌رسد یکی از شرایطی که تولیدکنندگان تلفن‌های هوشمند اندرویدی برای ماندن در رقابت بازار اسمارت‌فون ها آن را واجب می‌دانند، همین ویژگی است. در این بین کمپانی‌های چینی از بقیه سازندگان پیشتازتر بودهاند و ما شاهد حضور تلفن‌های هوشمندی مانند ZTE Axon mini و هواوی میت اس با صفحات نمایش این چنینی بودهایم.

لمس سه بعدی میزواینطور که پیش می‌رود امسال نیز شاهد ادامه روند تولید تلفن‌های هوشمند چینی از سوی کمپانی‌های معروفی مانند هواوی، میزو، اوپو و ویوو مجهز به ویژگی لمس سه بعدی خواهیم بود. یکی از آخرین تلفن‌هایی که با این ویژگی به بازار عرضه خواهد شد، پرچمدار جدید میزو، MX6 می‌باشد که در نیمه نخست سال جاری شاهد عرضه آن به بازار خواهیم بود. در تصویر زیر که از سوی طراح اصلی کمپانی میزو منتشر شده است، کاملاً می‌توان دید که ویژگی تاچ سه بعدی این اسمارت فون، چیزی شبیه به لمس سه بعدی آیفون 6 اس و 6 اس پلاس خواهد بود.

حال شایعاتی که پیرامون تلفن‌های آینده نکسوس ساخت اچ تی سی وجود دارد، این انتظار را برای کاربران به وجود آورده است تا این اسمارت‌فون‌ها نیز به صفحاتی حساس به فشار مجهز باشند. برخی از منابع داخلی ادعا می‌کنند که گوگل قصد دارد تا ویژگی لمس سه بعدی را به عنوان یکی از اصلی ترین قابلیت‌های اندروید در این سیستم عامل قرار دهد. بدون شک با این کار تکنولوژی صفحات نمایش حساس به فشار دچار پیشرفت خوبی خواهند شد. علاوه بر آن توسعه دهندگان نیز با دست باز تری اپلیکیشن‌هایی با پشتیبانی از قابلیت تاچ سه بعدی را روانه بازار خواهند کرد.