تیزر نسخه جدید Red Dead توسط راک استار منتشر شد

تیزر نسخه جدید Red Dead توسط راک استار منتشر شد

روز گذشته، راک استار با انتشار تصویری همراه با لوگوی قرمز حدس و گمان‌های زیادی به وجود آورد و بسیاری بر این باور بودند که این کمپانی قصد دارد به این وسیله از وجود نسخه جدید بازی رد دد (Red Dead) خبر بدهد. اگرچه دیروز هدف راک استار از انتشار این تصویر به طور واضح مشخص نبود اما امروز این کمپانی تصویر دیگری منتشر کرد که به محیطی وسترنی در پس زمینه قرمز اشاره دارد. بنابراین همانطور که حدس زده می‌شد احتمالاً این تصویر به نسخه جدید بازی رد دد تعلق دارد و به زودی باید منتظر معرفی رسمی این بازی باشیم.

راک استار قصد دارد از این موضوع که مردم نسبت به محصولات جدید این کمپانی کنجکاو هستند نهایت استفاده را ببرد، در این رابطه بیش از 5 سال از معرفی عنوان جی تی 5 (GTA V) می‌گذرد بنابراین اکنون زمان معرفی یک عنوان جدید فرا رسیده است.

rockstar-new-game-red-dead-640x360
در تصویری که امروز راک استار بدون هیچگونه توضیحی منتشر کرد، 7 کابوی بر روی یک تپه به همراه خورشیدی در حال غروب دیده می‌شوند و می‌توان گفت این تصویر به صورت واضح به محیطی از نسخه جدید بازی رد دد اشاره دارد.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری درباره این عنوان در دسترس نیست بنابراین نمی‌توان با اطمینان گفت نسخه جدید این بازی دنباله نسخه قبلی که در سال 2010 منتشر شد می‌باشد. احتمالاً راک استار طی روزهای آینده با ادامه این روند مرموز تب و تاب رسانه‌ای پیرامون این نسخه را بالاتر خواهد برد و پس از آن باید منتظر اعلام رسمی این کمپانی باشیم.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید