سونی جانشین جدیدی برای اکسپریا X عرضه می‌کند؟

سونی جانشین جدیدی برای اکسپریا X عرضه میکند؟

سونی استراتژی‌هایش در زمینه گوشی‌های هوشمند را با تغییراتی مواجه می‌کند، به ویژه در بازار که این کمپانی به جز بازار آمریکا، در سایر بازارهای جهانی عملکرد موفقی ندارد.

اگرچه گوشی اکسپریا X یک ماه پیش روانه بازار شد، به نظر می‌رسد یک مدعی جدید در بین گوشی‌های سری  Xperia X به چشم می‌خورد. در واقع به طور تعجب آمیزی دستگاه ناشناسی با مدل «Sony F8331» در بنچمارک GFX قرار گرفته که طبق گزارش این بنچمارک، از پردازنده اسنپدراگون 820، رم 3 گیگابایتی، صفحه نمایش 5.1 اینچی، دوربین عقب 21 مگاپیکسلی، دوربین سلفی 12 مگاپیکسلی و اندروید 6.0.1 مارشمالو بهره می‌برد.

gsmarena_001

مدل فعلی اکسپریا X از شماره «F8131» برای مدل معمولی و شماره «F8132» برای مدل دو سیمکارته استفاده می‌کند و شماره این دستگاه جدید و تأیید نشده «F8331» است که به شماره دو دستگاه ذکر شده در بالا شباهت زیادی دارد.

همچنین صفحه نمایش این گوشی جدید 0.1 اینچ بزرگتر از مدل اصلی اکسپریا X است. بنابر این در اینجا دو احتمال وجود دارد، یا شخصی به صورت تقلبی این بنچمارک را پر کرده است یا سونی بر روی ساخت و توسعه جانشین اکسپریا X کار می‌کند و غیر ممکن نیست که این مشخصات به دستگاه جدید سونی تعلق داشته باشد چراکه پیش از این سونی هر 8 ماه یک‌بار از پرچمدار جدید خود رونمایی کرده است.

گوشی‌های کمپانی سونی از یک هماهنگی دل‌چسب بین سخت افزار و نرم افزار بهره می‌برند که به شدت آن را تحسین می‌کنیم بنابراین امیدواریم این کمپانی بتواند با تولید گوشی‌های جدید و قدرتمند در تمام بازارها موفق باشد.