12 مرداد ماه منتظر رونمایی از Galaxy Note 7 باشید

همچنان انتشار شایعات درباره  Galaxy Note 7 ادامه دارد و به نظر می رسد تا ماه اوت که این گوشی معرفی می‌شود همچنان شایعات دیگری را بشنویم. پیش از این سامسونگ در نمایشگاه IFA، سری جدید نوت‌های خود را معرفی می‌کرد، اما گویا این بار سامسونگ برای معرفی نسل جدید نوت، یک کنفرانس اختصاصی در ماه اوت را در نظر گرفته است.

گلکسی نوت 7

SamMobile، تصویری را از یک دعوت نامه با عنوان “جعبه گشایی گلکسی” دریافت کرده‌ که اطلاعات جالب و هیجان انگیزی در آن نهفته است. اما آنچه ما می‌توانیم حدس بزنیم این است که آنها یک دعوت نامه رسمی برای یک مراسم خصوصی از سوی شرکت سامسونگ دریافت کرده‌اند و با توجه به تاریخ نوشته شده بر روی تصویر، این مراسم در روز دوم ماه اوت (12 مرداد ماه) برگزار خواهد شد. این شایعه درست هم سو با شایعه‌ معرفی Galaxy Note 7 در هفته اول ماه اوت است، پس می‌توان انتظار داشت که این مراسم جهت جعبه گشایی این گوشی است.

اطلاعات ارائه شده در مورد Galaxy Note 7 بسیار اندک هستند اما انتظار می‌رود که ظاهر نهایی گلکسی نوت 7 شباهت زیادی به رندرهای منتشر شده داشته باشد. اما شعاری که برای این مراسم در نظر گرفته شده بسیار جالب توجه است و حسابی حس کنجکاوی ما را برانگیخته است. “لبه بعدی تنها در گوشه است” احتمالا خبر از طراحی جدید و نوآورانه‌ای گلکسی نوت 7 اج به ما می‌دهد که ممکن است طرح اصلی با رندرهای منتشر شده تفاوت بیشتری داشته باشد.

گرچه برداشت‌های دیگری هم می‌توان از این شعار داشت، شاید امسال شاهد معرفی گلکسی نوت با قابلیت انعطاف لبه باشیم و یا اینکه نوت 7 ممکن است توانایی انعطاف پذیری و خم شدن را داشته باشد. در هر صورت ما پیشنهاد می‌کنیم تا زمان معرفی این محصول صبر کنید چون شایعات مختلف و گاهی خلاف یک دیگر در مورد Samsung Galaxy Note 7، تا آن زمان منتشر خواهد شد.