آیا هفته آینده کنسول نینتندو NX رونمایی می‌شود؟

نینتندو NX راز بزرگی است که هیچکس در خصوص آن نمی‌تواند اظهار نظر قاطعی را انجام دهد و همه ترجیح می‌دهند پس از عرضه رسمی این کنسول بازی توسط نینتندو در خصوص آن صحبت کنند. در این بین بسیاری معتقدند که کدنام این کنسول که همان ان ایکس است، نام اصلی این کنسول بازی نخواهد بود؛ اگر چه نینتندو این نام را تا بدین لحظه تأیید کرده اما بر اساس شواهد به نظر می‌رسد که این نام تا هفته آینده تغییر خواهد کرد.

به نقل از Macuarie Group، یک گروه سرمایه گذاری در حوزه گیمینگ، آن‌ها معتقدند که کنسول نینتندو ان ایکس هفته آینده به صورت کاملاً رسمی و نهایی معرفی خواهد شد. از آن جایی که پیش از این شنیده بودیم این کنسول در پاییز سال 2016 رونمایی و در بهار سال آینده روانه بازار خواهد شد؛ بنابراین به عقیده ما نیز هفته آینده می‌تواند زمان بسیار مناسب‌تر از هر زمان دیگری برای این رونمایی باشد و از همین هفته احتمالاً تیزرهای تبلیغاتی مربوط به آن در رسانه‌های مختلف منتشر خواهد شد.

علاوه بر افشای زمان رونمایی از این کنسول، این گروه سرمایه گذاری عنوان می‌کند با توجه به آن که تا پیش از این نینتندو طی سال‌های اخیر در زمینه فروش کنسول های بازی بسیار ناموفق ظاهر شده، کنسول بازی Nintendo NX احتمالاً از قیمت نجومی برخوردار نبوده و تقریباً هم قیمت دیوایس های موجود در بازار خواهد بود. آنگونه که گروه سرمایه گذاری Macquarie Group مطرح می‌کند، این کنسول بازی می‌تواند دارای قیمتی بین 300 الی 350 دلار باشد که این می‌تواند خبر بسیار خواب برای علاقه‌مندان به این برند باشد.

به نظر می‌رسد که هدف اصلی این قیمت گذاری رقابت با کنسول های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان حتی با مدل های جدید این دو کنسول بازی نسل هشتمی بوده است. در هر صورت باید اعتراف کنیم که بسیار کنجکاو هستیم تا ببینیم پس از همه مدت تلاش، شرکت نینتندو چگونه می‌تواند مصرف کنندگان را ترغیب به خرید این کنسول بازی مدرن کند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید