حضور نیسان در نمایشگاه خودروی نیویورک با GT-R Track Edition

نیسان gtr

نیسان از سال 2007 ساخت و عرضه‌ی مدل GT-R را شروع کرد و در حال حاضر این خودرو نه تنها موفق است، بلکه تبدیل به رویای بسیاری از مردم شده است! اگر از طرفداران این خودرو باشید، تنها تعداد کمی انتخاب در مورد مدل‌های مختلف آن دارید. ارزان‌ترین انتخاب می‌تواند Nissan GT-R Premium باشد که برای آن باید 110,000 دلار بپردازید که البته تمام ویژگی‌های یک ابرخودرو را دارد. غرش موتور این مدل، همان صدایی است که از یک موتور 6 سیلندر 3.8 لیتری با توربوشارژر دوقلو انتظار می‌رود. در قسمت گران هم می‌توانید Nismo GT-R را با قیمت 175,000 دلار و قدرت بیشتر، سیستم تعلیق بهتر و آپشن‌های اضافه‌ای که عملکرد خودرو را بهبود می‌دهند خریداری کنید.

نیسان gtr

این دو مورد، جزو معدود انتخاب‌هایی بودند که یکی از طرفداران نیسان GT-R در آمریکا می‌توانست داشته باشد و مشخصا فاصله‌ی بسیار زیادی بین این دو خودرو (چه از نظر قیمت و چه از نظر عملکرد) وجود دارد.
حالا نیسان با معرفی GT-R Track Edition قصد دارد این فاصله را پر کند. این خودرو ساخته شده است تا عملکردی مانند Nismo GT-R و قیمتی نزدیک به GT-R Premium داشته باشد.

در مدل Track Edition مهندسان تلاش کرده‌اند تا با ایجاد تغییرات در مدل GT-R Premium این خودرو را به Nismo GT-R نزدیک کنند. تغییراتی که در بدنه‌ی این خودرو به وجود آمده‌اند به افزایش استحکام آن کمک کرده‌اند و علاوه بر بهبود سیستم تعلیق، در این خودرو از کمک فنرهای Nismo هم استفاده شده است که نتیجه‌ی آن، عملکرد بهتر در پیچ‌ها است.
همچنین از فیبر کربن بیشتری در داخل و خارج خودرو استفاده شده است که سبب افزایش استحکام و کاهش وزن خودرو شده است. و اما نقطه‌ی قوت این خودروی 128,000 دلاری، استفاده از موتور Nismo در آن است! در واقع با پرداخت مبلغی بسیار کمتر، می‌توان از همان موتور 565 اسب بخاری استفاده کرد. خودرو به راحتی و نرمی می‌پیچد و به مسیر ادامه می‌دهد و تلاش زیادی برای انتقال قدرت نمی‌کند! در سرعت‌های پایین، رانندگی با این خودرو مانند رانندگی با یک خودروی معمولی است، موتور خودرو زیاد غرش نمی‌کند و خودرو کاملا تحت کنترل است.

نیسان gtr

نیسان GT-R Track Edition هفته بعد در نمایشگاه خودروی نیویورک حضور خواهد داشت و این تابستان در بازار آمریکا عرضه خواهد شد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید