چرا اندروید 7 برای گوشی شما منتشر نمی‌شود؟

پرچم‌دار HTC One M8 از آن دست گوشی‌هایی است که قول دریافت آخرین به‌روزرسانی اندروید را دارد، با این وجود حقیقت این است که به خاطر کم کاری شرکت کوالکام احتمالا دیگر خبری از این به‌روزرسانی نخواهد بود. همچنین در خبرهای قبل هم شنیدیم که نکسوس 5 نیز با اندروید 6 به پایان خط رسیده و دیگر اندروید 7 دست نخواهد یافت.

با توجه به اطلاعات افشا شده از گروه توسعه رام‌ها و HTC توسط LlabTooFeR، شرکت کوالکام برای پردازنده‌ گرافیکی سری 800 و 801 هیچ گونه به‌روزرسانی را منتشر نخواهد کرد و به همین دلیل است که گوشی‌های HTC One M8 و Nexus 5 قادر به دریافت اندروید 7 نیستند.

qweبرخی دیگر از گوشی‌ها نیز زیر سایه این تصمیم شرکت کوالکام قرار گرفته‌اند، گوشی‌هایی مانند LG G3، سامسونگ گلکسی اس 5 و گلکسی نوت3، سونی اکسپریا Z3 و مدل‌های دیگر ممکن است هیچ وقت به‌روزرسانی را دریافت نکنند. هر چند اگر شرکت کوالکام نیز به‌روزرسانی درایو گرافیک را منتشر می‌کرد، هیچ تضمینی نبود که این شرکت‌ها اندروید 7 را برای این گوشی‌ها منتشر کنند.

 با این حال اگر از به‌روزرسانی نشدن گوشی خود به اندروید 7 عصبانی هستید، بهتر است به جای گلایه از شرکت سازنده، یقه شرکت کوالکام را بگیرید زیرا او متهم اصلی مرگ زود هنگام گوشی‌های شما است.

آیا شما هم دارای یکی از گوشی‌های با پردازنده کوالکام 800 و 801 هستید؟ نظر شما در مورد این تصمیم کوالکام چیست؟

5 دیدگاه

  1. چه جوری باید بفهمیم که پردازنده کولاکم چنده؟من گوشیم j 7 2016هست ایا میاد اندروید هفت برای این گوشی؟؟؟ممنون میشم جواب بدهید ممنون از سایت بسیار خوبتان…

Comments are closed.