رویت نوکیا 8 و یک گوشی معرفی نشده دیگر نوکیا در یک ویدیوی تبلیغاتی

نوکیا 8 و یک گوشی معرفی نشده دیگر نوکیا

شرکت HMD در نمایشگاه MWC سال جاری میلادی، سه گوشی اندرویدی جدید نوکیا را معرفی نمود و قول داد که گوشی‌های رده بالای دیگری را نیز در سال 2017 راهی بازار نماید. اکنون با توجه به ویدیوی جدیدی که امروز منتشر شده، می‌توان ایده‌ای کلی نسبت به دو محصول آتی نوکیا داشت.

این ویدیوی جدید که به نظر می‌رسد یک کلیپ تبلیغاتی است، چهار گوشی نوکیا را نشان می‌دهد. نوکیا 3 و نوکیا 5 که در ویدیو دیده می‌شوند، در حال حاضر کاملاً شناخته شده هستند، اما دو محصول دیگر هنوز به صورت رسمی معرفی نشده‌اند. یکی از این گوشی‌های معرفی نشده شبیه نوکیا 6 است که البته محل قرارگیری لنز دوربین در پشت بدنه آن تغییر کرده و از همین رو می‌توان حدس زد که احتمالاً نام این محصول نوکیا 7 خواهد بود. اما گوشی چهارم، از دو لنز دوربین در پشت بدنه خود برخوردار بوده و ممکن است آغازگر یک سری جدید در محصولات نوکیا باشد؛ هر چند که برخی معتقدند این گوشی نیز نوکیا 8 نام خواهد داشت.

نوکیا 8

به گفته Evan Blass که سابقه طولانی در فاش کردن اطلاعات گوشی‌های معرفی نشده دارد، ویدیوی مورد اشاره کاملاً واقعی است زیرا توسط کسی ساخته شده که برای سال‌های زیادی با نوکیا همکاری کرده است.

همچنین شایان ذکر است که جک 3.5 میلی‌متری هدفون کماکان در گوشی‌های جدید نوکیا نیز به چشم می‌خورد و این طور که به نظر می‌رسد این شرکت قصد ندارد همچون برخی رقبای خود، پورت مذکور را از محصولات خود حذف کند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید