نوکیا 8 با قیمتی کمتر از 600 یورو در اروپا به فروش می‌رسد

nokia 8
نوکیا 8

چند روز پیش شاهد معرفی پرچمدار جدید نوکیا بودیم. پس از عرضه نسبتا موفق نوکیا 3، 5، 6 و 3310 جدید، اکنون نوبت به پرچمدار کمپانی فنلاندی رسیده تا در بازار با رقبای خود رقابت بپردازد. یکی از مواردی که می‌تواند برگ برنده نوکیا 8 باشد، قیمت آن است.

در زمان معرفی پرچمدار نوکیا، قیمت این گوشی 600 یورو اعلام شد. این در حالی است که امروز اپراتورهای کشور آلمان این گوشی را با قیمت 577 تا 579 یورو عرضه کردند. در این بین اپراتور O2 کشور آلمان به کاربرانی که نوکیا 8 را پیش خرید کنند، یک ساعت هوشمند نوکیا استیل به عنوان هدیه خواهد داد. قیمت این ساعت در حال حاضر حدود 130 یورو می‌باشد. در کشور روسیه نیز پرچمدار جدید نوکیا با قیمت 575 یورو عرضه شده است.

حال مشخص نیست اختلاف قیمت 20 تا 30 یورویی نوکیا 8 در کشورهای مختلف به چه دلیل است. احتمالا اپراتورهای مختلف برای پیش خرید و ترغیب کاربران به تهیه نوکیا 8، این کار را انجام داده‌اند.

به هر حال نوکیا 8 یک گوشی قدرتمند و زیبا است که با دارا بودن ویژگی‌هایی همچون دوربین دوگانه، ارزش خرید بالایی دارد. بسیاری از علاقه‌مندان برند نوکیا منتظر عرضه پرچمدار این کمپانی فنلاندی هستند تا به محض موجود شدن آن را تهیه نمایند. از این رو می‌توان پیش‌بینی کرد نوکیا 8 تجربه موفقی برای کمپانی فنلاند خواهد بود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید