گوشی هوشمند اندرویدی نوکیا از صفحه نمایش 2K برخوردار خواهد بود

گوشی هوشمند اندرویدی نوکیا از صفحه نمایش 2K برخوردار خواهد بود

نوکیا به زودی با محصولات جدید به بازار گوشی‌های هوشمند بازمیگردد، در حالیکه انتظار می‌رود اولین محصول اندرویدی این کمپانی یک گوشی میان رده باشد اما مدل دیگر یعنی P1 یک گوشی اندرویدی بالا رده خواهد بود که در دو نوع متفاوت عرضه می‌شود.

اکنون آخرین شایعات ادعا می‌کنند که مدل P1 از صفحه نمایش با رزولوشن 2K و بدنه فلزی برخوردار خواهد بود. این شایعه که از کشور چین منتشر شده همچنین ادعا می‌کند مدل P1 هم اکنون در مرحله مهندسی نمونه اولیه قرار دارد. طبق این گزارش این مدل در دو نوع 5.2 و 5.5 اینچی AMOLED با رزولوشن 2K عرضه خواهد شد و هر دو نوع از بدنه فلزی حرفه‌ای بهره می‌برند.

گوشی‌های نوکیا همواره با دوربین‌های فوق العاده خود شناخته می‌شوند و به نظر می‌رسد این سنت در مدل P1 نیز ادامه پیدا خواهد کرد و طبق شایعات منتشر شده، این پرچمدار اندرویدی نوکیا از سنسورهای دوربین گرافن استفاده می‌کند که عملکرد دوربین در نور کم را به شکل قابل توجه ای بهبود می‌بخشد.

در ادامه همچنین گفته می‌شود مدل‌های جدید نوکیا به صورت پیش فرض از اندروید 7.0 نوقا استفاده می‌کنند، با این حال هنوز مشخص نیست این گوشی‌های جدید نوکیا چه زمانی به بازار عرضه می‌شوند و قیمت آن‌ها در چه حدودی خواهد بود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید